Maori
| Tau Wae: | 3-5-4929 |
|---|---|
| Kaihanga / Waitohu: | 3M |
| Tuhinga o mua: | TAPE DBL COATED BLACK 3"X 5YDS |
| Ngā Rauemi: |
|
| Wana RoH: | |
| Te utu: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Te Ara Tuhi: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Vahevahe: |
Ship From: Hong Kong
Nga tukunga o te RFQ Online: Whakautu Tere, He pai ake nga utu!
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Whānui | 3.00" (76.20mm) |
| Whakamahi | General Purpose |
| Te Maama - Te Whakatairanga, Te Kawe | 0.0020" (2.0 mils, 0.051mm) |
| Te matotoru - te awhi | 0.0230" (23.0 mils, 0.584mm) |
| Te matotoru | 0.0250" (25.0 mils, 0.635mm) |
| Taerangi Tea | 200°F (93°C) |
| Tape Tape | Double Coated, Double Sided |
| Te Rangahau / Te Whakaoho Kai | 40°F ~ 100°F (4°C ~ 38°C) |
| Tīmata te Kaimata o te Ora | Date of Shipment |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Ko te Ora | 24 Months |
| Raupapa | VHB™ 4929 |
| Pūhera | Bulk |
| Te roa | 15 (4.6m) 5 yds |
| Tae | Black |
| Tau hua hua | 4929 |
| Te peke, Te kawe | Polyester Film |
| Tuhinga | Acrylic |




TAPE DBL COATED BLACK 3"X 5YDS
TAPE DBL COATED WHITE 3"X 5YDS
TAPE SEALING WHITE 3"X 5YDS
TAPE DBL COATED WHITE 3"X 5YDS
TAPE DBL COATED WHITE 3"X 5YDS
TAPE DBL COATED WHITE 3"X 5YDS
TAPE DBL COATED CLEAR 3"X 5YDS
3M 471 VINYL RED TAPE - 3" X 5YD
TAPE SEALING BLACK 3"X 5YDS
3M 471 VINYL YELLOW TAPE - 3" X
TAPE ELECTROPLATING TAN 3"X 5YDS
TAPE DBL COATED GRAY 3"X 5YDS
TAPE DBL COATED CLEAR 3"X 5YDS
TAPE DBL COATED GRAY 3"X 5YDS
TAPE DBL COATED GRAY 3"X 5YDS
TAPE DBL COATED GRAY 3"X 5YDS
3M 471 VINYL WHITE TAPE - 3" X 5
3M 471 VINYL ORANGE TAPE - 3" X
TAPE DBL COATED GRAY 3"X 5YDS
TAPE DBL COATED WHITE 3"X 5YDS
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Tuhinga
2025/02/10
2025/01/17
2024/06/19
2025/01/20
3-5-49293M (TC) |
Maha*
|
Uara whaainga (USD)
|