Maori
| Tau Wae: | 929647-05-36-EU |
|---|---|
| Kaihanga / Waitohu: | 3M |
| Tuhinga o mua: | CONN HEADER VERT 36POS 2.54MM |
| Ngā Rauemi: |
|
| Wana RoH: | RoHS Compliant |
| Te utu: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Te Ara Tuhi: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Vahevahe: |
Ship From: Hong Kong
| Maha | Utu Tau |
|---|---|
| 1+ | $9.0485 |
| 10+ | $8.1418 |
| 100+ | $7.2761 |
| 500+ | $6.0962 |
| 1000+ | $5.3883 |
Nga tukunga o te RFQ Online: Whakautu Tere, He pai ake nga utu!
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Te Whakatau Ngaohiko | - |
| Whakamutunga | Solder |
| Kāhua | Board to Board |
| Te whakaheke | Unshrouded |
| Raupapa | 929 |
| Mokowhitu Haupae - Te Tae | - |
| Pitch - Mating | 0.100' (2.54mm) |
| Pūhera | Bulk |
| Te Whakaaranga Whakawhānui Whānui | 0.945' (24.00mm) |
| Tae Mahi | -40°C ~ 105°C |
| Tau o nga Rarangi | 1 |
| Te maha o nga Waerenga Kua Whakaritea | All |
| Tau o nga Tauranga | 36 |
| Momo Tae | Through Hole |
| Ko te Whakatau Whakamatau | UL94 V-0 |
| Nga Tae Whakamuri | - |
| Rauemi Whakanoho | Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT) |
| Teitei Whakanoho | 0.100' (2.54mm) |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Tae Whakanoho | Black |
| Tiaki Ingoa | - |
| Ngā āhuatanga | - |
| Pato Tere | Push-Pull |
| Whakatauranga o naianei (AMPS) | 2.5A |
| Momo Hoapā | Male Pin |
| Hoahoa Whakapā | Square |
| Whakaaetanga Mea | Copper Alloy |
| Whakapā mai te roa - Pouaka | 0.610' (15.49mm) |
| Whakaauau te Whakaaetanga - Tae | 0.235' (5.97mm) |
| Whakaaho i te Poari Moti - Pouaka | 10.0µin (0.25µm) |
| Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae | 10.0µin (0.25µm) |
| Whakaoti Whakamutunga - Pouaka | Gold |
| Whakaoti Whakamutunga - Tae | Gold |
| Momo Hononga | Header, Breakaway |
| Tau hua hua | 929647 |
| Nga tono | - |




CONN HEADER VERT 32POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 31POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 1POS
CONN HEADER VERT 32POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 4POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 33POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 2POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 33POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 36POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 34POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 4POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 36POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 35POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 31POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 34POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 2POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 1POS
CONN HEADER VERT 35POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 3POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 3POS 2.54MM
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Tuhinga






2024/06/6
2025/01/24
2025/02/3
2025/01/15
929647-05-36-EU3M |
Maha*
|
Uara whaainga (USD)
|