Maori
| Tau Wae: | AD604ARSZ-RL |
|---|---|
| Kaihanga / Waitohu: | Analog Devices Inc. |
| Tuhinga o mua: | IC VARIABLE GAIN 2 CIRC 24SSOP |
| Ngā Rauemi: |
|
| Wana RoH: | Lead free / RoHs compliant |
| Te utu: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Te Ara Tuhi: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Vahevahe: |
Ship From: Hong Kong
Nga tukunga o te RFQ Online: Whakautu Tere, He pai ake nga utu!
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Ngaohiko - tohaina te span (min) | 5 V |
| Ngaohiko - tohaina te span (max) | 5 V |
| Momotuhi - Whakamutanga Whakauru | 30 mV |
| Pūrere Pūrere Whakarato | 24-SSOP |
| Te utu o te huka | 170V/µs |
| Raupapa | X-AMP® |
| Paa / Case | 24-SSOP (0.209", 5.30mm Width) |
| Pūhera | Tape & Reel (TR) |
| Momo putanga | - |
| Tae Mahi | -40°C ~ 85°C |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Tuhinga o mua | 2 |
| Momo Tae | Surface Mount |
| I teie nei - Te tuku | 32mA |
| I teie nei - Whakaatu / Channel | 40 mA |
| I teie nei - Putanga Whakauru | 400 nA |
| Tau hua hua | AD604 |
| Momo Kuputuhi | Variable Gain |
| -3db Whaiwhata | 40 MHz |
| AD604ARSZ-RL Taipitopito PDF [English] | AD604ARSZ-RL PDF - EN.pdf |




MAGNETIC SWITCH OMNIPOLAR 8MSOP
IC VARIABLE GAIN 2 CIRC 24SOIC
IC VARIABLE GAIN 2 CIRC 24SSOP
IC AMP VGA DUAL ULN 40MA 24DIP
IC VARIABLE GAIN 2 CIRC 24SOIC
MAGNETIC SWITCH OMNIPOLAR 8SOIC
IC VARIABLE GAIN 2 CIRC 24SOIC
IC AMP VGA DUAL ULN 40MA 24SSOP
BOARD EVAL FOR AD604 AMP
MAGNETIC SWITCH OMNIPOLAR 8MSOP
BOARD EVALUATION FOR AD605
AD605 AD
IC VARIABLE GAIN 2 CIRC 24SOIC
AD604AX-AMP AD
MAGNETIC SWITCH OMNIPOLAR 8SOIC
IC VARIABLE GAIN 2 CIRCUIT 24DIP
IC VARIABLE GAIN 2 CIRC 24SSOP
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Tuhinga





2025/02/11
2025/06/24
2025/02/23
2025/02/27
AD604ARSZ-RLAnalog Devices Inc. |
Maha*
|
Uara whaainga (USD)
|