Maori
| Tau Wae: | AD7988-5BRMZ |
|---|---|
| Kaihanga / Waitohu: | Analog Devices Inc. |
| Tuhinga o mua: | IC ADC 16BIT SAR 10MSOP |
| Ngā Rauemi: |
|
| Wana RoH: | |
| Te utu: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Te Ara Tuhi: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Vahevahe: |
Ship From: Hong Kong
| Maha | Utu Tau |
|---|---|
| 1+ | $10.9947 |
Nga tukunga o te RFQ Online: Whakautu Tere, He pai ake nga utu!
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Ngaohihi - Whakaaetanga, Mamati | 2.375V ~ 2.625V |
| Ngaohihi - Whakaaetanga, Analog | 2.375V ~ 2.625V |
| Pūrere Pūrere Whakarato | 10-MSOP |
| Raupapa | PulSAR® |
| Tauira Whakamatau (Nga Tuarua) | 500k |
| Momo Pukapuka | External |
| Ratonga - S / H: ADC | 1:1 |
| Paa / Case | 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| Pūhera | Tube |
| Tae Mahi | -40°C ~ 125°C |
| Tau o nga Utu | 1 |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Tuhinga o mua | 16 |
| Te maha o nga Kaituku A / D | 1 |
| Momo Tae | Surface Mount |
| Momo Input | Pseudo-Differential |
| Ngā āhuatanga | - |
| Atanga Raraunga | SPI, DSP |
| Whirihoranga | S/H-ADC |
| Tau hua hua | AD7988 |
| Whakaahuatanga | SAR |
| AD7988-5BRMZ Taipitopito PDF [English] | AD7988-5BRMZ PDF - EN.pdf |




AD7988-5BRMZ
Ngā Rūnanga Anga Tua, Inc. (Ko te Y-IC he kaihautū kounga o te waitohu Analog Devices, ā, ka tukuna ngā hua kāore e taea te kimi i te kiritaki)
Ko te AD7988-5BRMZ he whakaahua 16-hau, 500 kSPS, whakahaere-ā-tētahi, whakauru-mōkī, SAR huringa-hiko (ADC) me te tauira hei runga i te rōpū me te atanga o te SPI/DSP serial.
• 16-haurangi
• 500 kSPS te reiti taupānga
• Whakatau-ā-tētahi, whakauru-mōkī pseudo-wātea
• He hanganga SAR ADC
• He tauira whakaatu me te pupuri i te rōpū
• Atanga serial SPI/DSP
• Te whakawhitinga raraunga tere me te kai kaha iti
• He pai te mahi pānga huri
• Ngā kōwhiringa urutau mō ngā whakauru
• He ngāwari ki te whakauru i te atanga matihiko
• Mōkī i te paepae
• 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118″, 3.00mm te whānuitanga)
• Whanaungatanga mata i runga i te mata
• He hua whai whai wāhi tēnei, he ngongo tohunga pērā hoki hei kī i ngā tauira kei te wātea, me nāku atu ki te rōpū hokohoko mā te paetukutuku mō ngā pārongo anō
• Pūnaha kohikohi raraunga
• Te aunoa mahi ahumahi me te whakahaere
• Nga taputapu rongoā
• Nga taputapu whakamātautau me ngā whakaoti
Ko te rārangi raraunga tino whai kākahu mō te AD7988-5BRMZ kei runga i tā mātou paetukutuku. E taunaki ana kia tikiake i reira mō ngā whakahau hanganga hangarau taipitopito.
Ko te kamupene e taunaki ana kia tiki i ngā pārongo utu i runga i tā mātou paetukutuku. Tukua he tono utu, ako atu, rānei whai wāhi ki tā mātou Oha o te Roha Wiwī ki te tiki i te utu pai rawa me te ratonga
IC ADC 18BIT SAR 10MSOP
IC ADC 16BIT 10LFCSP
AD7987XRQZ ADI
IC ADC 18BIT SAR 10LFCSP
AD QFP
IC ADC 16BIT SAR 10MSOP
IC ADC 16BIT 10LFCSP
IC ADC 16BIT SAR 10LFCSP
IC ADC 18BIT SAR 10MSOP
IC ADC 16BIT SAR 10LFCSP
AD7988-5BCPZ AD
IC ADC 16BIT SAR 10LFCSP
AD7987XRQ3-T03 AD
IC ADC 18BIT SAR 10LFCSP
ADI 10LFCSP
IC ADC 16BIT SAR 10MSOP
IC ADC 16BIT SAR 10MSOP
AD7989-1BCPZ-RL AD
IC ADC 16BIT SAR 10LFCSP
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Tuhinga






2025/01/27
2025/01/13
2024/05/16
2025/01/15
AD7988-5BRMZAnalog Devices Inc. |
Maha*
|
Uara whaainga (USD)
|