Maori
| Tau Wae: | AD7401YRWZ-REEL7 |
|---|---|
| Kaihanga / Waitohu: | Analog Devices Inc. |
| Tuhinga o mua: | IC ISOLATED MODULE 16BIT 16SOIC |
| Ngā Rauemi: |
|
| Wana RoH: | |
| Te utu: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Te Ara Tuhi: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Vahevahe: |
Ship From: Hong Kong
| Maha | Utu Tau |
|---|---|
| 1+ | $36.108 |
Nga tukunga o te RFQ Online: Whakautu Tere, He pai ake nga utu!
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Pūtake Toha Tae | Dual Supply |
| Tuhinga o mua | 3V ~ 5.5V, 5V |
| Momo | Isolated Module |
| Pūrere Pūrere Whakarato | 16-SOIC |
| Raupapa | iCoupler® |
| Tauira Whakamatau (Nga Tuarua) | - |
| Whakaaetanga (Piti) | 16 b |
| Paa / Case | 16-SOIC (0.295', 7.50mm Width) |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Pūhera | Tape & Reel (TR) |
| Tae Mahi | -40°C ~ 105°C |
| Te maha o nga pouaka | 1 |
| Momo Tae | Surface Mount |
| Atanga Raraunga | Serial |
| Tau hua hua | AD7401 |
| AD7401YRWZ-REEL7 Taipitopito PDF [English] | AD7401YRWZ-REEL7 PDF - EN.pdf |




AD7401YRWZ-REEL7
Ngā Kaitahā Analog Devices Inc. (Ko te Y-IC he kaihautū kounga o te waitohu Analog Devices, ā, ka tuku i ngā hua me ngā ratonga pai ki ngā kiritaki)
Ko te AD7401YRWZ-REEL7 he pūnaha kiritaki pāhihi-paoa-ahuatanga 16-taitara (ADC) i ahu mai i ngā Kaitahā Analog Devices. Kei roto i tēnei taputapu te hangarau iCoupler® mō te whakawhiti wātea pūkaha-ā-roto i te aroaro o te haumaru, hei whakarite i te wehenga kaha i waenga i te ao pāhihi me te ao matihiko.
16-taitara taumira Hoahoa hua wehe me te hangarau iCoupler® Ringa ūngāwari e rua: 3V ki te 5.5V Whānuitanga āwhina mahana: -40°C ki te 105°C Atanga raraunga ā-aukati Pouaka rauropi muka-whakapā
Whakarite kaha i te wehenga pūkaha, hei tiaki i ngā pūrere mīharo Whānuitanga utu hurihuri maha me te mahana Pouaka rauropi ataahua, iti hoki e taea te whakauru ki ngā wāhi rahi whānui
Pouaka kaiwhakatūpato raupapa (Tape and Reel - TR) - Pouaka SOIC iti, 16-pae (Small Outline Integrated Circuit) me te whānuitanga 0.295 inihi (7.50mm) - E haere ana i runga i te paerewa RoHS
He hua mai i te rangatira. Tērā pea kei ngā tauira rite, ritenga rānei. E tūtohu ana te kiritaki ki te whakapā atu ki te roopu hoko a Y-IC mā te paetukutuku mō ētahi atu pārongo.
Ngā punaha whakahaere ahumahi me ngā tukanga Pūrere ine me te aromātai Ngā punaha kohikohi raraunga wehewehe
Kei runga i te paetukutuku a Y-IC tērā pea ngā rārangi raraunga hou me te tino, hei tuku i ngā pārongo hangarau katoa mō tēnei hua. Tūtohu ana te kiritaki ki te tikiake i te rārangi raraunga mō ngā whakamāramatanga taipitopito.
Tūtohu ana te kiritaki ki te tiki i ngā utu mō te AD7401YRWZ-REEL7 i runga i te paetukutuku a Y-IC. Tiki utu rānei mō tēnei hua i tēnei rā, ā, koa kōrero mai mō ngā pārongo motuhake!
IC ISOLATED MODULE 16BIT 8SOIC
IC ISOLATED MODULE 16BIT 16SOIC
IC ISOLATED MODULE 16BIT 16SOIC
IC ISOLATED MODULE 16BIT 16SOIC
AD7401AYRWZRL ADI
IC MODULATOR 16BIT 39K 8SOIC
IC ISOLATED MODULE 16BIT 16SOIC
IC ISOLATED MODULE 16BIT 16SOIC
IC MODULATOR 16BIT 39K 8SOIC
AD7401BR AD
IC MODULATOR 16BIT 20M 16SOIC
IC MODULATOR 16BIT 20M 16SOIC
AD DIP
IC ISOLATED MODULE 16BIT 8SOIC
IC ISOLATED MODULE 16BIT 16SOIC
IC MODULATOR 16BIT 20M 16SOIC
IC ISOLATED MODULE 16BIT 8SOIC
IC MODULATOR 16BIT 39K 8SOIC
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Tuhinga







2024/06/6
2025/01/22
2024/09/9
2024/12/30
AD7401YRWZ-REEL7Analog Devices Inc. |
Maha*
|
Uara whaainga (USD)
|