Maori

| Tau Wae: | 1478608-5 |
|---|---|
| Kaihanga / Waitohu: | ALCOSWITCH Switches / TE Connectivity |
| Tuhinga o mua: | SWITCH SNAP ACTION SPDT 16A 125V |
| Ngā Rauemi: |
|
| Wana RoH: | Lead free / RoHs compliant |
| Te utu: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Te Ara Tuhi: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Vahevahe: |
Ship From: Hong Kong
Nga tukunga o te RFQ Online: Whakautu Tere, He pai ake nga utu!
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Whakaaetanga Ngaohiko - AC | 125 V |
| Kāhua Whakamutunga | Quick Connect - 0.250" (6.3mm) |
| Whakawhiti Mahinga | On-Mom |
| Raupapa | - |
| Whakaputa Mana | 70gf |
| Pretravel | 0.063" (1.6mm) |
| Pūhera | Bulk |
| Overtravel | 0.030" (0.76mm) |
| Tae Mahi | -20°C ~ 130°C |
| Tūnga Mahi | 0.815" (20.7mm) |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Te Kaha Mahi | 350gf |
| Momo Tae | Chassis Mount |
| Te Mahi Momo | 10,000,000 Cycles |
| Tiaki Ingoa | - |
| Ngā āhuatanga | - |
| Te Oranga Rawa | 100,000 Cycles |
| Mahinga rereke | 0.016" (0.4mm) |
| Whakatauranga o naianei (AMPS) | 16A (AC) |
| Takahanga | SPDT |
| Momo Kaihoko | Lever, Roller |




SWITCH SNAP ACT SPST-NC 16A 125V
SWITCH SNAP ACTION SPDT 16A 125V
SWITCH SNAP ACTION SPDT 16A 125V
SWITCH SNAP ACTION SPDT 16A 125V
SWITCH SNAP ACTION SPDT 16A 125V
SWITCH SNAP ACTION SPDT 16A 125V
SWITCH SNAP ACTION SPDT 16A 125V
SWITCH SNAP ACT SPST-NC 16A 125V
SWITCH SNAP ACTION SPDT 16A 125V
SWITCH SNAP ACTION SPDT 16A 125V
SWITCH SNAP ACTION SPDT 16A 125V
SWITCH SNAP ACTION SPDT 16A 125V
SWITCH SNAP ACTION SPDT 16A 125V
SWITCH SNAP ACT SPST-NC 16A 125V
SWITCH SNAP ACTION SPDT 16A 125V
SWITCH SNAP ACT SPST-NC 16A 125V
SWITCH SNAP ACT SPST-NC 16A 125V
SWITCH SNAP ACTION SPDT 16A 125V
SWITCH SNAP ACTION SPDT 16A 125V
SWITCH SNAP ACTION SPDT 16A 125V
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Tuhinga






2025/01/27
2025/01/13
2024/05/16
2025/01/15
1478608-5TE Connectivity ALCOSWITCH Switches |
Maha*
|
Uara whaainga (USD)
|