Maori

| Tau Wae: | TPC13C0 |
|---|---|
| Kaihanga / Waitohu: | ALCOSWITCH Switches / TE Connectivity |
| Tuhinga o mua: | SWITCH PUSH SPST-NO 1A 125V |
| Ngā Rauemi: |
|
| Wana RoH: | |
| Te utu: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Te Ara Tuhi: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Vahevahe: |
Ship From: Hong Kong
| Maha | Utu Tau |
|---|---|
| 1+ | $22.1333 |
| 200+ | $8.8322 |
| 500+ | $8.5367 |
| 1000+ | $8.3903 |
Nga tukunga o te RFQ Online: Whakautu Tere, He pai ake nga utu!
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Whakaaetanga Ngaohiko - DC | 20 V |
| Whakaaetanga Ngaohiko - AC | 125 V |
| Momo | Standard |
| Kāhua Whakamutunga | Solder Lug |
| Whakawhiti Mahinga | Off-Mom |
| Raupapa | TP |
| Pihanga Whakapae Paepae | Circular - 4.83mm Dia |
| Pūhera | Bulk |
| Tae Mahi | -30°C ~ 65°C |
| Momo Tae | Panel Mount, Rear |
| Te Mahi Momo | - |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Tiaki Ingoa | - |
| Whakakamahi Whakakuku (Nominal) | - |
| Momo Whakamarama, Tae | - |
| Ngā āhuatanga | - |
| Te Oranga Rawa | 60,000 Cycles |
| Whakatauranga o naianei (AMPS) | 1A (AC/DC) |
| Tae - Kaihoahoa / Kaporo | Black |
| Takahanga | SPST-NO |
| Tau hua hua | TPC13 |
| Momo Kaihoko | Round, Plunger |
| Te Waitohu Mahi | No Marking |




TVS DIODE 11.1VWM 18.2VC TO277A
SWITCH PUSH SPST-NO 1A 125V
TVS DIODE 11.1VWM 18.2VC TO277A
TVS DIODE 11.1VWM 18.2VC TO277A
TVS DIODE 9.72VWM 17.3VC TO277A
SWITCH PUSHBUTTON SPDT 1A 125V
SWITCH PUSH SPST-NO 1A 125V
TVS DIODE 11.1V 18.2V TO277A
TVS DIODE 11.1VWM 18.2VC TO277A
SWITCH PUSH SPST-NO 1A 125V
TVS DIODE 11.1V 18.2V TO277A
TVS DIODE 11.1V 18.2V TO277A
SWITCH PUSH SPST-NO 1A 125V
SWITCH PUSHBUTTON SPDT 1A 125V
TVS DIODE 11.1V 18.2V TO277A
TVS DIODE 9.72V 17.3V TO277A
TVS DIODE 11.1VWM 18.2VC TO277A
TVS DIODE 11.1VWM 18.2VC TO277A
TVS DIODE 11.1V 18.2V TO277A
SWITCH PUSH SPST-NO 1A 125V
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Tuhinga





2025/01/27
2025/01/13
2024/05/16
2025/01/15
TPC13C0TE Connectivity ALCOSWITCH Switches |
Maha*
|
Uara whaainga (USD)
|