Maori
| Tau Wae: | IC-744726 |
|---|---|
| Kaihanga / Waitohu: | AMBER Wireless GmbH (Würth Elektronik) |
| Tuhinga o mua: | XMC DIGITAL POWER EXPLORER |
| Ngā Rauemi: |
|
| Wana RoH: | |
| Te utu: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Te Ara Tuhi: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Vahevahe: |
Ship From: Hong Kong
Nga tukunga o te RFQ Online: Whakautu Tere, He pai ake nga utu!
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Putanga - Whakaputa | 5V |
| Momotuhi - Whakauru | 12V |
| Whakamahia IC / Wahanga | - |
| Tuhinga kua Whakaratohia | Board(s) |
| Raupapa | - |
| Topology Whakahaere | Buck |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Pūhera | Bulk |
| Ngā Hua me te Momo | 1, Non-Isolated |
| Te Tumuaki Matua | DC/DC, Step Down |
| Rautanga - Whakawhiti | 2.2MHz |
| Nama - Whakaputa | 500mA |
| Poari Poari | Fully Populated |




LOW POWER DESIGN KIT
MITSUMI SOT23-4
SENTROL SOP
HARRIS PLCC28
GLEANERGY KIT
ENERGY HARVESTING SOLUTION TO GO
IC-EAC-030-A
XX SOT343
CONN IC DIP SOCKET 28POS GOLD
CONN IC DIP SOCKET 16POS GOLD
IC-HAUS 2019+RoHS
SENTROL SOP28
ICHAUS SOP8
FIRE BARRIER SEALANT IC 15WB+, 4
FIRE BARRIER SEALANT IC 15WB+, 2
CONN IC DIP SOCKET 28POS GOLD
CONN IC DIP SOCKET 16POS GOLD
iC-Haus DFN-8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Tuhinga
2024/09/18
2024/04/10
2025/01/22
2025/02/25
IC-744726Würth Elektronik |
Maha*
|
Uara whaainga (USD)
|