Maori
| Tau Wae: | BC857CLT1 |
|---|---|
| Kaihanga / Waitohu: | AMI Semiconductor/onsemi |
| Tuhinga o mua: | TRANS PNP 45V 0.1A SOT23-3 |
| Ngā Rauemi: |
|
| Wana RoH: | Lead free / RoHs compliant |
| Te utu: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Te Ara Tuhi: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Vahevahe: |
Ship From: Hong Kong
Nga tukunga o te RFQ Online: Whakautu Tere, He pai ake nga utu!
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Ngaohihi - Te Whakatere Emitter Break (Max) | 45 V |
| Utu Utu (Max) @ Ib, Ic | 650mV @ 5mA, 100mA |
| Momo Pukapuka | PNP |
| Pūrere Pūrere Whakarato | SOT-23-3 (TO-236) |
| Raupapa | - |
| Mana - Max | 300 mW |
| Paa / Case | TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 |
| Pūhera | Tape & Reel (TR) |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Tae Mahi | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| Momo Tae | Surface Mount |
| Tuhinga - Te whakawhiti | 100MHz |
| DC Ripa o Naianei (hFE) (Min) @ Ic, Vce | 420 @ 2mA, 5V |
| I teie nei - Kohikohi Cutoff (Max) | 15nA (ICBO) |
| I teie nei - Kohikohi (Ic) (Max) | 100 mA |
| Tau hua hua | BC857 |
| BC857CLT1 Taipitopito PDF [English] | BC857CLT1 PDF - EN.pdf |




BC857CLT1
Ko te Y-IC he tohunga utu mo ngā hua o te waitohu onsemi. Ka tukuna e mātou ki ngā kiritaki ngā hua me ngā ratonga pai rawa atu.
Ko te BC857CLT1 he pūrere hiko bipolar PNP nō onsemi. I hangaia hei whakatairanga me te hurihuri mō ngā taupānga whanui hoki.
• Pūrere PNP bipolar
• Maukaerere kiritaki 100 mA
• Hīro lowerahui 45 V ki te kiritaki-mātāmua
• Tino teitei te whiwhi wahi DC ki te 420 (inoa iti)
• Te wāhi whakawhiti 100 MHz
• Rango ā-wāhi whakahaere temperature -55°C ki te 150°C
• Tika mō ngā taupānga whakawātea, hurihuri hoki rerekē
• Te mahi nui me te pono
• He kōpaki iti mō te mīhini matau-kanohi
• Mōkī/Kei: TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
• Mōkī Pūnaha Pūrahi: SOT-23-3 (TO-236)
Ko te BC857CLT1 he hua tawhito inaianei. E taunaki ana kia ui atu ki tā mātou rōpū hoko paetukutuku mō ngā mōhiohio mō ngā tauira ōrite, kīa rānei mō te kīanga kē.
• Ngā pūnaha whakatairanga whanui
• Ngā pūnaha hurihuri
• Ngā kaupapa pōnudata
• Ngā pūnaha whakahaere ahumahi
Kei te wātea te nupepa hangarau hou rawa mō te BC857CLT1 i runga i tō mātou paetukutuku. E taunaki ana kia tango mai koe mō ngā taunakitanga hangarau taipitopito.
E taunaki ana kia tono utu mō te BC857CLT1 i runga i tō mātou paetukutuku. Tiki atu i tētahi utu ināianei hei whai whai wāhi ki ā mātou tuku haukoti wā.
Interface
BC857CM NXP
INFINEON NA
TRANS PNP 45V 0.1A SOT23-3
BC857CE6327 INFIENO
TRANS PNP 45V 0.1A SOT23
TRANS PNP 45V 0.1A SOT883
NEXPERIA BC857 - PNP GENERAL PUR
NOW NEXPERIA BC857CM
TRANS PNP 45V 0.1A SOT23
TRANS PNP 45V 0.1A DFN1006B-3
BC857CG Original
NEXPERIA BC857CMB - SMALL SIGNAL
Interface
TRANS PNP 45V 0.1A SOT23-3
BC857CMB NXP
BC857CF PHILIPS
Interface
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Tuhinga




2025/01/27
2025/01/13
2024/05/16
2025/01/15
BC857CLT1onsemi |
Maha*
|
Uara whaainga (USD)
|