Maori
| Tau Wae: | MC74ACT161D |
|---|---|
| Kaihanga / Waitohu: | AMI Semiconductor/onsemi |
| Tuhinga o mua: | IC BINARY COUNTER 4-BIT 16SOIC |
| Ngā Rauemi: |
|
| Wana RoH: | Lead free / RoHs compliant |
| Te utu: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Te Ara Tuhi: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Vahevahe: |
Ship From: Hong Kong
Nga tukunga o te RFQ Online: Whakautu Tere, He pai ake nga utu!
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Tuhinga o mua | 4.5 V ~ 5.5 V |
| Momo Momo | Positive Edge |
| Wātaka | Synchronous |
| Pūrere Pūrere Whakarato | 16-SOIC |
| Raupapa | 74ACT |
| Tautuhi anō | Asynchronous |
| Paa / Case | 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Pūhera | Tube |
| Tae Mahi | -40°C ~ 85°C |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Tuhinga o mua | 1 |
| Te maha o nga moni mo te kaupapa | 4 |
| Momo Tae | Surface Mount |
| Momo Momo | Binary Counter |
| Whakahaere | Up |
| Tatau Tau | 125 MHz |
| Tau hua hua | 74ACT161 |
| MC74ACT161D Taipitopito PDF [English] | MC74ACT161D PDF - EN.pdf |




MULTIPLEXER
IC BINARY COUNTER 4-BIT 16SOIC
MULTIPLEXER, ACT SERIES, 4 FUNC,
IC MULTIPLEXER 4 X 2:1 16SOEIAJ
IC MULTIPLEXER 4 X 2:1 16DIP
IC MULTIPLEXER 4 X 2:1 16DIP
2-I MULTIPLEXER
IC BINARY COUNTER 4-BIT 16DIP
SYNCHRONOUS PRESETBL BCDR
BINARY COUNTER
DECADE COUNTER, ACT SERIES, SYNC
MULTIPLEXER, ACT SERIES, 4 FUNC,
IC BINARY COUNTER 4BIT 16SOEIAJ
ON SOP
IC BINARY COUNTER 4-BIT 16SOIC
MUX, 4-FUNC, 2 LINE INPUT
IC COUNTER SYNC BINARY 16-SOIC
IC BINARY COUNTER 4-BIT 16SOIC
MC74ACT161MEL ON
IC BINARY COUNTER 4-BIT 16DIP
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Tuhinga





2025/02/11
2025/06/24
2025/02/23
2025/02/27
MC74ACT161Donsemi |
Maha*
|
Uara whaainga (USD)
|