Maori

| Tau Wae: | 1546212-3 |
|---|---|
| Kaihanga / Waitohu: | AMP Connectors/TE Connectivity |
| Tuhinga o mua: | TERM BLOCK HDR 3POS VERT 5MM |
| Ngā Rauemi: |
|
| Wana RoH: | |
| Te utu: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Te Ara Tuhi: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Vahevahe: |
Ship From: Hong Kong
Nga tukunga o te RFQ Online: Whakautu Tere, He pai ake nga utu!
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Wiremu Wireka Length | - |
| Waea Wire ranei Range - mm² | - |
| Wireka Wire ranei Range - AWG | - |
| Pūhiko - UL | 300 V |
| Momo | Header, Male Pins, Shrouded (2 Side) |
| Tae - Ngaru | - |
| Kāhua Whakamutunga | Solder |
| Raupapa | Buchanan |
| Rahi Mata | - |
| Tauranga Tau Taumata | 3 |
| Whakauruhia te Tāurunga Wae | - |
| Pana | 0.197' (5.00mm) |
| Pūhera | Bulk |
| Tae Mahi | -40°C ~ 110°C |
| Tau o nga Tauranga | 3 |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Tau o Taumata | 1 |
| Momo Tae | Through Hole |
| Ko te Whakatau Whakamatau | UL94 V-0 |
| Teitei Whakanoho | 0.472' (12.00mm) |
| Tiaki Ingoa | - |
| Te Poari Whare | Polyamide (PA66), Nylon 6/6 |
| Mahinga Pane | Vertical |
| Ngā āhuatanga | Side Stacking |
| I teie nei - UL | 15 A |
| I teie nei - IEC | - |
| Whakaakona te roa o te Tail | 0.138' (3.50mm) |
| Whakaaetia te Whakaaetanga Whakamutunga | Tin |
| Whakaaetanga Mea | Copper Alloy |
| Tae | Gray |
| Tau hua hua | 1546212 |




TERM BLOCK HDR 2POS VERT 5MM
TERM BLOCK HDR 3POS VERT 5MM
TERM BLOCK HDR 6POS VERT 5MM
TERM BLOCK HDR 7POS VERT 5MM
TERM BLOCK HDR 8POS VERT 5MM
TERM BLOCK HDR 2POS VERT 5MM
TERM BLOCK HDR 6POS VERT 5MM
TERM BLOCK HDR 9POS VERT 5MM
TERM BLOCK HDR 6POS VERT 5MM
TERM BLOCK HDR 9POS VERT 5MM
TERM BLOCK HDR 4POS VERT 5MM
TERM BLOCK HDR 6POS VERT 5MM
TERM BLOCK HDR 8POS VERT 5MM
TERM BLOCK HDR 8POS VERT 5MM
TERM BLOCK HDR 4POS VERT 5MM
TERM BLOCK HDR 9POS VERT 5MM
TERM BLOCK HDR 7POS VERT 5MM
TERM BLOCK HDR 7POS VERT 5MM
TERM BLOCK HDR 7POS VERT 5MM
TERM BLOCK HDR 8POS VERT 5MM
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Tuhinga





2025/01/20
2025/01/24
2024/05/16
2025/01/13
1546212-3TE Connectivity AMP Connectors |
Maha*
|
Uara whaainga (USD)
|