Maori
| Tau Wae: | 87589-2 |
|---|---|
| Kaihanga / Waitohu: | AMP Connectors/TE Connectivity |
| Tuhinga o mua: | CONN HEADER VERT 12POS 2.54MM |
| Ngā Rauemi: |
|
| Wana RoH: | Lead free / RoHs compliant |
| Te utu: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Te Ara Tuhi: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Vahevahe: |
Ship From: Hong Kong
Nga tukunga o te RFQ Online: Whakautu Tere, He pai ake nga utu!
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Te Whakatau Ngaohiko | - |
| Whakamutunga | Solder |
| Kāhua | Board to Board or Cable |
| Te whakaheke | Shrouded - 4 Wall |
| Raupapa | AMPMODU Mod II |
| Mokowhitu Haupae - Te Tae | 0.100' (2.54mm) |
| Pitch - Mating | 0.100' (2.54mm) |
| Pūhera | Tray |
| Te Whakaaranga Whakawhānui Whānui | 0.533' (13.55mm) |
| Tae Mahi | -65°C ~ 105°C |
| Tau o nga Rarangi | 2 |
| Te maha o nga Waerenga Kua Whakaritea | All |
| Tau o nga Tauranga | 12 |
| Momo Tae | Through Hole |
| Ko te Whakatau Whakamatau | UL94 V-0 |
| Nga Tae Whakamuri | - |
| Rauemi Whakanoho | Polyamide (PA), Nylon, Glass Filled |
| Teitei Whakanoho | 0.440' (11.18mm) |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Tae Whakanoho | Black |
| Tiaki Ingoa | - |
| Ngā āhuatanga | - |
| Pato Tere | Detent Lock |
| Whakatauranga o naianei (AMPS) | 3A |
| Momo Hoapā | Male Pin |
| Hoahoa Whakapā | Square |
| Whakaaetanga Mea | Phosphor Bronze |
| Whakapā mai te roa - Pouaka | 0.125' (3.18mm) |
| Whakaauau te Whakaaetanga - Tae | 0.318' (8.08mm) |
| Whakaaho i te Poari Moti - Pouaka | 100.0µin (2.54µm) |
| Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae | 100.0µin (2.54µm) |
| Whakaoti Whakamutunga - Pouaka | Tin |
| Whakaoti Whakamutunga - Tae | Tin-Lead |
| Momo Hononga | Header |
| Tau hua hua | 87589 |
| Nga tono | - |




CONN HEADER VERT .100 18POS TIN
CONN HEADER 26POS DUAL .100 TIN
CONN HEADER VERT .100 16POS TIN
CONN HEADER 20POS DUAL .100 TIN
CONN HEADER VERT 20POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 26POS 2.54MM
CONN HEADER 22POS DUAL .100 TIN
CONN HEADER VERT 24POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 16POS 2.54MM
CONN HEADER VERT .100 12POS TIN
CONN HEADER VERT 14POS 2.54MM
CONN HEADER 24POS DUAL .100 TIN
CONN HEADER VERT .100 20POS TIN
CONN HEADER VERT 18POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 20POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 22POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 22POS 2.54MM
CONN HEADER VERT .100 14POS TIN
CONN HEADER VERT .100 10POS TIN
CONN HEADER VERT 10POS 2.54MM
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Tuhinga







2025/01/27
2025/01/13
2024/05/16
2025/01/15
87589-2TE Connectivity AMP Connectors |
Maha*
|
Uara whaainga (USD)
|