Maori
| Tau Wae: | H8511KBCA |
|---|---|
| Kaihanga / Waitohu: | AMP Connectors/TE Connectivity |
| Tuhinga o mua: | RES 511K OHM 0.1% 1/4W AXIAL |
| Ngā Rauemi: |
|
| Wana RoH: | |
| Te utu: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Te Ara Tuhi: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Vahevahe: |
Ship From: Hong Kong
| Maha | Utu Tau |
|---|---|
| 1+ | $0.4687 |
| 200+ | $0.1816 |
| 500+ | $0.1758 |
| 1000+ | $0.1729 |
Nga tukunga o te RFQ Online: Whakautu Tere, He pai ake nga utu!
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Te manawanui | ±0.1% |
| Te Tae Tema | ±50ppm/°C |
| Pūrere Pūrere Whakarato | Axial |
| Rahi / Rahi | 0.098' Dia x 0.283' L (2.50mm x 7.20mm) |
| Raupapa | Holco, Holsworthy |
| Tuhinga | 511 kOhms |
| Mana (Watts) | 0.25W, 1/4W |
| Paa / Case | Axial |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Pūhera | Bulk |
| Tae Mahi | -55°C ~ 155°C |
| Tuhinga o mua | 2 |
| Teitei - Tae (Max) | - |
| Ngā āhuatanga | Pulse Withstanding |
| Raatau Kore | - |
| Te hanganga | Metal Film |
| Tau hua hua | H8 |




RES 511K OHM 0.5% 1/4W AXIAL
RES 511K OHM 0.1% 1/4W AXIAL
RES 50K OHM 0.1% 1/4W AXIAL
RES 510K OHM 1/4W 1% AXIAL
RES 50K OHM 0.1% 1/4W AXIAL
RES 510K OHM 1% 1/4W AXIAL
RES 511K OHM 1/4W 0.1% AXIAL
RES 510 OHM 1% 1/4W AXIAL
RES 510 OHM 1/4W 1% AXIAL
RES 511 OHM 0.1% 1/4W AXIAL
RES 510 OHM 1% 1/4W AXIAL
RES 510K OHM 1% 1/4W AXIAL
RES 511K OHM 0.5% 1/4W AXIAL
RES 510K OHM 1% 1/4W AXIAL
RES 510 OHM 1% 1/4W AXIAL
RES 511 OHM 0.1% 1/4W AXIAL
RES 511K OHM 0.1% 1/4W AXIAL
RES 511 OHM 0.1% 1/4W AXIAL
RES 511 OHM 0.1% 1/4W AXIAL
RES 511K OHM 0.5% 1/4W AXIAL
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Tuhinga
2025/01/27
2025/01/13
2024/05/16
2025/01/15
H8511KBCATE Connectivity Passive Product |
Maha*
|
Uara whaainga (USD)
|