H8511KBCA Image
Ahua pea he kanohi.
Tirohia nga STEP mo nga taipitopito hua.
TE Connectivity Passive Product H8511KBCA
Tau Wae: H8511KBCA
Kaihanga / Waitohu: AMP Connectors/TE Connectivity
Tuhinga o mua: RES 511K OHM 0.1% 1/4W AXIAL
Ngā Rauemi:
1.H8511KBCA.pdf ···
Maha Utu Tau
»
    Huanga hua Uara huanga
    Te manawanui ±0.1%
    Te Tae Tema ±50ppm/°C
    Pūrere Pūrere Whakarato Axial
    Rahi / Rahi 0.098' Dia x 0.283' L (2.50mm x 7.20mm)
    Raupapa Holco, Holsworthy
    Tuhinga 511 kOhms
    Mana (Watts) 0.25W, 1/4W
    Paa / Case Axial
    Huanga hua Uara huanga
    Pūhera Bulk
    Tae Mahi -55°C ~ 155°C