Maori
| Tau Wae: | 0819-70F |
|---|---|
| Kaihanga / Waitohu: | API Delevan |
| Tuhinga o mua: | FIXED IND 82UH 54.5MA 16 OHM TH |
| Ngā Rauemi: |
|
| Wana RoH: | Lead free / RoHs compliant |
| Te utu: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Te Ara Tuhi: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Vahevahe: |
Ship From: Hong Kong
| Maha | Utu Tau |
|---|---|
| 3500+ | $5.5142 |
Nga tukunga o te RFQ Online: Whakautu Tere, He pai ake nga utu!
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Momo | Molded |
| Te manawanui | ±1% |
| Pūrere Pūrere Whakarato | - |
| Rahi / Rahi | 0.078' Dia x 0.200' L (1.98mm x 5.08mm) |
| Te whakangungu | Unshielded |
| Raupapa | 819 |
| Ratonga | - |
| Q @ Freq | 45 @ 2.5MHz |
| Paa / Case | Axial |
| Pūhera | Tape & Reel (TR) |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Tae Mahi | -55°C ~ 105°C |
| Momo Tae | Through Hole |
| Rauemi - Kore | Ferrite |
| Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau | 2.5 MHz |
| Inangarangi | 82 µH |
| Teitei - Tae (Max) | - |
| Maha - Te Whakaoho Whaiaro | 10MHz |
| DC Resistance (DCR) | 16Ohm Max |
| Whakatauranga o naianei (AMPS) | 54.5 mA |
| Nāianei - kōkiri (Isat) | - |




FIXED IND 68UH 64MA 11.5 OHM TH
FIXED IND 100UH 52MA 17.5 OHM TH
FIXED IND 68UH 64MA 11.5 OHM TH
FIXED IND 56UH 69MA 10 OHM TH
FIXED IND 100UH 52MA 17.5 OHM TH
FIXED IND 82UH 54.5MA 16 OHM TH
FIXED IND 56UH 69MA 10 OHM TH
FIXED IND 56UH 69MA 10 OHM TH
FIXED IND 100UH 52MA 17.5 OHM TH
FIXED IND 82UH 54.5MA 16 OHM TH
FIXED IND 68UH 64MA 11.5 OHM TH
FIXED IND 120UH 54.5MA 16 OHM TH
FIXED IND 56UH 69MA 10 OHM TH
FIXED IND 100UH 52MA 17.5 OHM TH
FIXED IND 82UH 54.5MA 16 OHM TH
FIXED IND 68UH 64MA 11.5 OHM TH
FIXED IND 68UH 64MA 11.5 OHM TH
FIXED IND 100UH 52MA 17.5 OHM TH
FIXED IND 82UH 54.5MA 16 OHM TH
FIXED IND 56UH 69MA 10 OHM TH
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Tuhinga
2024/08/29
2024/01/20
2024/08/22
2025/02/27
0819-70FAPI Delevan Inc. |
Maha*
|
Uara whaainga (USD)
|