Maori
| Tau Wae: | 0819-74K |
|---|---|
| Kaihanga / Waitohu: | API Delevan |
| Tuhinga o mua: | FIXED IND 120UH 54.5MA 16 OHM TH |
| Ngā Rauemi: |
|
| Wana RoH: | Lead free / RoHs compliant |
| Te utu: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Te Ara Tuhi: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Vahevahe: |
Ship From: Hong Kong
| Maha | Utu Tau |
|---|---|
| 1000+ | $3.3958 |
Nga tukunga o te RFQ Online: Whakautu Tere, He pai ake nga utu!
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Momo | Molded |
| Te manawanui | ±10% |
| Pūrere Pūrere Whakarato | - |
| Rahi / Rahi | 0.078' Dia x 0.200' L (1.98mm x 5.08mm) |
| Te whakangungu | Unshielded |
| Raupapa | 819 |
| Ratonga | - |
| Q @ Freq | 35 @ 790kHz |
| Paa / Case | Axial |
| Pūhera | Tape & Reel (TR) |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Tae Mahi | -55°C ~ 105°C |
| Momo Tae | Through Hole |
| Rauemi - Kore | Ferrite |
| Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau | 790 kHz |
| Inangarangi | 120 µH |
| Teitei - Tae (Max) | - |
| Maha - Te Whakaoho Whaiaro | 8.9MHz |
| DC Resistance (DCR) | 16Ohm Max |
| Whakatauranga o naianei (AMPS) | 54.5 mA |
| Nāianei - kōkiri (Isat) | - |




FIXED IND 180UH 49MA 20 OHM TH
FIXED IND 100UH 52MA 17.5 OHM TH
FIXED IND 150UH 51MA 18 OHM TH
FIXED IND 120UH 54.5MA 16 OHM TH
FIXED IND 120UH 54.5MA 16 OHM TH
FIXED IND 150UH 51MA 18 OHM TH
FIXED IND 180UH 49MA 20 OHM TH
FIXED IND 150UH 51MA 18 OHM TH
FIXED IND 100UH 52MA 17.5 OHM TH
FIXED IND 100UH 52MA 17.5 OHM TH
FIXED IND 150UH 51MA 18 OHM TH
FIXED IND 180UH 49MA 20 OHM TH
FIXED IND 150UH 51MA 18 OHM TH
FIXED IND 100UH 52MA 17.5 OHM TH
FIXED IND 82UH 54.5MA 16 OHM TH
FIXED IND 180UH 49MA 20 OHM TH
FIXED IND 120UH 54.5MA 16 OHM TH
FIXED IND 120UH 54.5MA 16 OHM TH
FIXED IND 100UH 52MA 17.5 OHM TH
FIXED IND 180UH 49MA 20 OHM TH
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Tuhinga
2024/08/29
2024/01/20
2024/08/22
2025/02/27
0819-74KAPI Delevan Inc. |
Maha*
|
Uara whaainga (USD)
|