Maori

| Tau Wae: | 1537R-32H |
|---|---|
| Kaihanga / Waitohu: | API Delevan |
| Tuhinga o mua: | FIXED IND 6.8UH 450MA 500MOHM TH |
| Ngā Rauemi: |
|
| Wana RoH: | |
| Te utu: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Te Ara Tuhi: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Vahevahe: |
Ship From: Hong Kong
| Maha | Utu Tau |
|---|---|
| 2500+ | $1.1862 |
Nga tukunga o te RFQ Online: Whakautu Tere, He pai ake nga utu!
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Momo | Molded |
| Te manawanui | ±3% |
| Pūrere Pūrere Whakarato | - |
| Rahi / Rahi | 0.156" Dia x 0.375" L (3.96mm x 9.53mm) |
| Te whakangungu | Unshielded |
| Raupapa | 1537R |
| Ratonga | - |
| Q @ Freq | 50 @ 7.9MHz |
| Paa / Case | Axial |
| Pūhera | Tape & Reel (TR) |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Tae Mahi | -55°C ~ 105°C |
| Momo Tae | Through Hole |
| Rauemi - Kore | Iron |
| Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau | 7.9 MHz |
| Inangarangi | 6.8 µH |
| Teitei - Tae (Max) | - |
| Maha - Te Whakaoho Whaiaro | 55MHz |
| DC Resistance (DCR) | 500mOhm Max |
| Whakatauranga o naianei (AMPS) | 450 mA |
| Nāianei - kōkiri (Isat) | - |




FIXED IND 6.8UH 450MA 500MOHM TH
FIXED IND 4.7UH 294MA 2.6 OHM TH
FIXED IND 8.2UH 410MA 600MOHM TH
FIXED IND 6.8UH 450MA 500MOHM TH
FIXED IND 5.6UH 565MA 320MOHM TH
FIXED IND 8.2UH 410MA 600MOHM TH
FIXED IND 10UH 335MA 900 MOHM TH
FIXED IND 8.2UH 410MA 600MOHM TH
FIXED IND 4.7UH 294MA 2.6 OHM TH
FIXED IND 10UH 335MA 900 MOHM TH
FIXED IND 4.7UH 294MA 2.6 OHM TH
FIXED IND 5.6UH 565MA 320MOHM TH
FIXED IND 6.8UH 450MA 500MOHM TH
FIXED IND 5.6UH 565MA 320MOHM TH
FIXED IND 8.2UH 410MA 600MOHM TH
FIXED IND 10UH 335MA 900 MOHM TH
FIXED IND 6.8UH 450MA 500MOHM TH
FIXED IND 8.2UH 410MA 600MOHM TH
FIXED IND 5.6UH 565MA 320MOHM TH
FIXED IND 5.6UH 565MA 320MOHM TH
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Tuhinga
2025/02/23
2025/01/24
2025/08/4
2024/10/23
1537R-32HAPI Delevan Inc. |
Maha*
|
Uara whaainga (USD)
|