Maori

| Tau Wae: | 1945R-37G |
|---|---|
| Kaihanga / Waitohu: | API Delevan |
| Tuhinga o mua: | FIXED IND 820UH 110MA 15 OHM TH |
| Ngā Rauemi: |
|
| Wana RoH: | |
| Te utu: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Te Ara Tuhi: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Vahevahe: |
Ship From: Hong Kong
| Maha | Utu Tau |
|---|---|
| 2500+ | $3.4361 |
Nga tukunga o te RFQ Online: Whakautu Tere, He pai ake nga utu!
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Momo | Molded |
| Te manawanui | ±2% |
| Pūrere Pūrere Whakarato | - |
| Rahi / Rahi | 0.193" Dia x 0.447" L (4.90mm x 11.35mm) |
| Te whakangungu | Unshielded |
| Raupapa | 1945R |
| Ratonga | - |
| Q @ Freq | 60 @ 790kHz |
| Paa / Case | Axial |
| Pūhera | Tape & Reel (TR) |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Tae Mahi | -55°C ~ 125°C |
| Momo Tae | Through Hole |
| Rauemi - Kore | Iron |
| Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau | 790 kHz |
| Inangarangi | 820 µH |
| Teitei - Tae (Max) | - |
| Maha - Te Whakaoho Whaiaro | 2.48MHz |
| DC Resistance (DCR) | 15Ohm |
| Whakatauranga o naianei (AMPS) | 110 mA |
| Nāianei - kōkiri (Isat) | - |




FIXED IND 750UH 113MA 14 OHM TH
FIXED IND 820UH 110MA 15 OHM TH
FIXED IND 750UH 113MA 14 OHM TH
FIXED IND 620UH 120MA 12.5OHM TH
FIXED IND 750UH 113MA 14 OHM TH
FIXED IND 910UH 107MA 15.5OHM TH
FIXED IND 750UH 113MA 14 OHM TH
FIXED IND 1MH 104MA 16.5 OHM TH
FIXED IND 820UH 110MA 15 OHM TH
FIXED IND 680UH 115MA 13.5OHM TH
FIXED IND 910UH 107MA 15.5OHM TH
FIXED IND 910UH 107MA 15.5OHM TH
FIXED IND 680UH 115MA 13.5OHM TH
FIXED IND 1MH 104MA 16.5 OHM TH
FIXED IND 680UH 115MA 13.5OHM TH
FIXED IND 1MH 104MA 16.5 OHM TH
FIXED IND 910UH 107MA 15.5OHM TH
FIXED IND 1MH 104MA 16.5 OHM TH
FIXED IND 680UH 115MA 13.5OHM TH
FIXED IND 820UH 110MA 15 OHM TH
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Tuhinga
2024/08/29
2024/01/20
2024/08/22
2025/02/27
1945R-37GAPI Delevan Inc. |
Maha*
|
Uara whaainga (USD)
|