Maori

| Tau Wae: | 4379-153JS |
|---|---|
| Kaihanga / Waitohu: | API Delevan |
| Tuhinga o mua: | FIXED IND 15UH 170MA 1.8 OHM SMD |
| Ngā Rauemi: |
|
| Wana RoH: | Lead free / RoHs compliant |
| Te utu: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Te Ara Tuhi: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Vahevahe: |
Ship From: Hong Kong
| Maha | Utu Tau |
|---|---|
| 650+ | $16.9732 |
Nga tukunga o te RFQ Online: Whakautu Tere, He pai ake nga utu!
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Momo | - |
| Te manawanui | ±5% |
| Pūrere Pūrere Whakarato | - |
| Rahi / Rahi | 0.163" L x 0.133" W (4.14mm x 3.38mm) |
| Te whakangungu | Shielded |
| Raupapa | 4379 |
| Ratonga | - |
| Q @ Freq | 100 @ 2.5MHz |
| Paa / Case | 2-SMD |
| Pūhera | Tape & Reel (TR) |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Tae Mahi | -55°C ~ 125°C |
| Momo Tae | Surface Mount |
| Rauemi - Kore | Ferrite |
| Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau | 2.5 MHz |
| Inangarangi | 15 µH |
| Teitei - Tae (Max) | 0.140" (3.56mm) |
| Maha - Te Whakaoho Whaiaro | 30MHz |
| DC Resistance (DCR) | 1.8Ohm Max |
| Whakatauranga o naianei (AMPS) | 170 mA |
| Nāianei - kōkiri (Isat) | - |




FIXED IND 15UH 170MA 1.8 OHM SMD
FIXED IND 1.2MH 45MA 24 OHM SMD
FIXED IND 150NH 1A 30 MOHM SMD
FIXED IND 1.5MH 44MA 25 OHM SMD
FIXED IND 150UH 89MA 6.3 OHM SMD
FIXED IND 180NH 1A 40 MOHM SMD
FIXED IND 150NH 1A 30 MOHM SMD
FIXED IND 150NH 1A 30 MOHM SMD
FIXED IND 1.5UH 600MA 140MOHM SM
FIXED IND 1.5UH 600MA 140MOHM SM
FIXED IND 1.5MH 44MA 25 OHM SMD
FIXED IND 15UH 170MA 1.8 OHM SMD
FIXED IND 1.2MH 45MA 24 OHM SMD
FIXED IND 1.5UH 600MA 140MOHM SM
FIXED IND 150UH 89MA 6.3 OHM SMD
FIXED IND 180NH 1A 40 MOHM SMD
FIXED IND 1.5MH 44MA 25 OHM SMD
FIXED IND 180NH 1A 40 MOHM SMD
FIXED IND 150UH 89MA 6.3 OHM SMD
FIXED IND 1.2MH 45MA 24 OHM SMD
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Tuhinga
2024/08/29
2024/01/20
2024/08/22
2025/02/27
4379-153JSAPI Delevan Inc. |
Maha*
|
Uara whaainga (USD)
|