Maori

| Tau Wae: | 4379-182JS |
|---|---|
| Kaihanga / Waitohu: | API Delevan |
| Tuhinga o mua: | FIXED IND 1.8UH 500MA 200MOHM SM |
| Ngā Rauemi: |
|
| Wana RoH: | Lead free / RoHs compliant |
| Te utu: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Te Ara Tuhi: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Vahevahe: |
Ship From: Hong Kong
| Maha | Utu Tau |
|---|---|
| 650+ | $17.0479 |
Nga tukunga o te RFQ Online: Whakautu Tere, He pai ake nga utu!
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Momo | - |
| Te manawanui | ±5% |
| Pūrere Pūrere Whakarato | - |
| Rahi / Rahi | 0.163" L x 0.133" W (4.14mm x 3.38mm) |
| Te whakangungu | Shielded |
| Raupapa | 4379 |
| Ratonga | - |
| Q @ Freq | 100 @ 7.9MHz |
| Paa / Case | 2-SMD |
| Pūhera | Tape & Reel (TR) |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Tae Mahi | -55°C ~ 125°C |
| Momo Tae | Surface Mount |
| Rauemi - Kore | Ferrite |
| Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau | 7.9 MHz |
| Inangarangi | 1.8 µH |
| Teitei - Tae (Max) | 0.140" (3.56mm) |
| Maha - Te Whakaoho Whaiaro | 120MHz |
| DC Resistance (DCR) | 200mOhm Max |
| Whakatauranga o naianei (AMPS) | 500 mA |
| Nāianei - kōkiri (Isat) | - |




FIXED IND 18UH 160MA 1.9 OHM SMD
FIXED IND 18UH 160MA 1.9 OHM SMD
FIXED IND 1.8UH 500MA 200MOHM SM
FIXED IND 180UH 88MA 6.4 OHM SMD
FIXED IND 18UH 160MA 1.9 OHM SMD
FIXED IND 180UH 88MA 6.4 OHM SMD
FIXED IND 1.8MH 43MA 27 OHM SMD
FIXED IND 1.8UH 500MA 200MOHM SM
FIXED IND 1.5MH 44MA 25 OHM SMD
FIXED IND 150UH 89MA 6.3 OHM SMD
FIXED IND 180UH 88MA 6.4 OHM SMD
FIXED IND 180NH 1A 40 MOHM SMD
FIXED IND 1.8MH 43MA 27 OHM SMD
FIXED IND 180NH 1A 40 MOHM SMD
FIXED IND 1.5MH 44MA 25 OHM SMD
FIXED IND 1.5MH 44MA 25 OHM SMD
FIXED IND 150UH 89MA 6.3 OHM SMD
FIXED IND 150UH 89MA 6.3 OHM SMD
FIXED IND 1.8MH 43MA 27 OHM SMD
FIXED IND 180NH 1A 40 MOHM SMD
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Tuhinga
2024/08/29
2024/01/20
2024/08/22
2025/02/27
4379-182JSAPI Delevan Inc. |
Maha*
|
Uara whaainga (USD)
|