Maori

| Tau Wae: | S0603-82NF1 |
|---|---|
| Kaihanga / Waitohu: | API Delevan |
| Tuhinga o mua: | FIXED IND 82NH 400MA 570MOHM SMD |
| Ngā Rauemi: | None |
| Wana RoH: | Lead free / RoHs compliant |
| Te utu: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Te Ara Tuhi: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Vahevahe: |
Ship From: Hong Kong
Nga tukunga o te RFQ Online: Whakautu Tere, He pai ake nga utu!
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Momo | Drum Core, Wirewound |
| Te manawanui | ±1% |
| Pūrere Pūrere Whakarato | 0603 (1608 Metric) |
| Rahi / Rahi | 0.062" L x 0.035" W (1.58mm x 0.89mm) |
| Te whakangungu | Unshielded |
| Raupapa | S0603 |
| Ratonga | - |
| Q @ Freq | 34 @ 150MHz |
| Paa / Case | 0603 (1608 Metric) |
| Pūhera | Bulk |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Tae Mahi | -55°C ~ 125°C |
| Momo Tae | Surface Mount |
| Rauemi - Kore | Alumina |
| Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau | 150 MHz |
| Inangarangi | 82 nH |
| Teitei - Tae (Max) | 0.040" (1.02mm) |
| Maha - Te Whakaoho Whaiaro | 1.7GHz |
| DC Resistance (DCR) | 570mOhm Max |
| Whakatauranga o naianei (AMPS) | 400 mA |
| Nāianei - kōkiri (Isat) | - |




FIXED IND 68NH 600MA 370MOHM SMD
FIXED IND 82NH 400MA 570MOHM SMD
FIXED IND 68NH 600MA 370MOHM SMD
FIXED IND 82NH 400MA 570MOHM SMD
FIXED IND 82NH 400MA 570MOHM SMD
FIXED IND 68NH 600MA 370MOHM SMD
FIXED IND 82NH 400MA 570MOHM SMD
FIXED IND 82NH 400MA 570MOHM SMD
FIXED IND 68NH 600MA 370MOHM SMD
FIXED IND 68NH 600MA 370MOHM SMD
FIXED IND 82NH 400MA 570MOHM SMD
FIXED IND 68NH 600MA 370MOHM SMD
FIXED IND 82NH 400MA 570MOHM SMD
FIXED IND 68NH 600MA 370MOHM SMD
FIXED IND 68NH 600MA 370MOHM SMD
FIXED IND 82NH 400MA 570MOHM SMD
FIXED IND 82NH 400MA 570MOHM SMD
FIXED IND 68NH 600MA 370MOHM SMD
FIXED IND 82NH 400MA 570MOHM SMD
FIXED IND 68NH 600MA 370MOHM SMD
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Tuhinga
2025/02/23
2025/01/24
2025/08/4
2024/10/23
S0603-82NF1API Delevan Inc. |
Maha*
|
Uara whaainga (USD)
|