Maori
| Tau Wae: | 2225SC103ZAT1A |
|---|---|
| Kaihanga / Waitohu: | KYOCERA AVX |
| Tuhinga o mua: | CAP CER 10000PF 1.5KV X7R 2225 |
| Ngā Rauemi: |
|
| Wana RoH: | |
| Te utu: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Te Ara Tuhi: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Vahevahe: |
Ship From: Hong Kong
Nga tukunga o te RFQ Online: Whakautu Tere, He pai ake nga utu!
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Putanga - Kua tohua | 1500V (1.5kV) |
| Te manawanui | -20%, +80% |
| Te matotoru (Max) | 0.100' (2.54mm) |
| Te Tae Tema | X7R |
| Rahi / Rahi | 0.225' L x 0.250' W (5.72mm x 6.35mm) |
| Raupapa | - |
| Ratonga | - |
| Paa / Case | 2225 (5763 Metric) |
| Pūhera | Tape & Reel (TR) |
| Tae Mahi | -55°C ~ 125°C |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Momo Tae | Surface Mount, MLCC |
| Te Kāhua Ara | - |
| Te Whakahaere Arataki | - |
| Teitei - Tae (Max) | - |
| Ngā āhuatanga | High Voltage |
| Raatau Kore | - |
| Te kaha | 10000 pF |
| Nga tono | General Purpose |
| 2225SC103ZAT1A Taipitopito PDF [English] | 2225SC103ZAT1A PDF - EN.pdf |




CAP CER 10000PF 1.5KV X7R 2225
CAP CER 0.012UF 1.5KV X7R 2225
CAP CER 10000PF 1.5KV X7R 2225
CAP CER 1500PF 1.5KV X7R 2225
CAP CER 10000PF 1.5KV X7R 2225
CAP CER 1500PF 1.5KV X7R 2225
CAP CER 150PF 1.5KV X7R 2225
CAP CER 10000PF 1.5KV X7R 2225
CAP CER 10000PF 1.5KV X7R 2225
CAP CER 0.015UF 1.5KV X7R 2225
CAP CER 10000PF 1.5KV X7R 2225
CAP CER 10000PF 1.5KV X7R 2225
CAP CER 10000PF 1.5KV X7R 2225
CAP CER 10000PF 1.5KV X7R 2225
CAP CER 0.015UF 1.5KV X7R 2225
CAP CER 10000PF 1.5KV X7R 2225
CAP CER 0.015UF 1.5KV X7R 2225
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Tuhinga






2025/02/11
2025/06/24
2025/02/23
2025/02/27
2225SC103ZAT1AKYOCERA AVX |
Maha*
|
Uara whaainga (USD)
|