Maori
| Tau Wae: | KC3225K22.5792C1GE00 |
|---|---|
| Kaihanga / Waitohu: | KYOCERA AVX |
| Tuhinga o mua: | XTAL OSC XO 22.5792MHZ CMOS SMD |
| Ngā Rauemi: |
|
| Wana RoH: | |
| Te utu: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Te Ara Tuhi: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Vahevahe: |
Ship From: Hong Kong
| Maha | Utu Tau |
|---|---|
| 1+ | $1.1548 |
| 10+ | $1.1031 |
| 50+ | $1.0778 |
| 100+ | $0.9238 |
| 500+ | $0.8981 |
| 1000+ | $0.757 |
Nga tukunga o te RFQ Online: Whakautu Tere, He pai ake nga utu!
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Tuhinga o mua | 1.6V ~ 3.63V |
| Momo | XO (Standard) |
| Rahi / Rahi | 0.126' L x 0.098' W (3.20mm x 2.50mm) |
| Raupapa | KC3225K |
| Ratonga | - |
| Paa / Case | 4-SMD, No Lead |
| Pūhera | Tape & Reel (TR) |
| Whakaputa | CMOS |
| Tae Mahi | -40°C ~ 85°C |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Momo Tae | Surface Mount |
| Teitei - Tae (Max) | 0.031' (0.80mm) |
| Mahinga | Standby (Power Down) |
| Te Tautanga Mahinga | ±50ppm |
| Rautanga | 22.5792 MHz |
| Tae - Whakaaetanga (Max) | 3.5mA |
| Tae - Whakaaetanga (Muku) (Max) | 5µA |
| Kaitautoko Ake | Crystal |
| Ko te Tae Pounamu Katoa (APR) | - |




OSCILLATOR 24.5760MHZ CMOS SMD
XTAL OSC XO 22.5792MHZ CMOS SMD
OSC XO 22.5792MHZ CMOS SMD
XTAL OSC XO 20.0000MHZ CMOS SMD
XTAL OSC XO 24.5760MHZ CMOS SMD
OSC XO 25.0000MHZ CMOS SMD
OSCILLATOR 24.0000MHZ CMOS SMD
OSC XO 24.5760MHZ CMOS SMD
XTAL OSC XO 24.5760MHZ CMOS SMD
XTAL OSC XO 2.0480MHZ CMOS SMD
OSC XO 22.5792MHZ CMOS SMD
OSC XO 2.0480MHZ CMOS SMD
XTAL OSC XO 2.0480MHZ CMOS SMD
XTAL OSC XO 24.0000MHZ CMOS SMD
OSC XO 24.0000MHZ CMOS SMD
XTAL OSC XO 24.0000MHZ CMOS SMD
XTAL OSC XO 20.0000MHZ CMOS SMD
XTAL OSC XO 25.0000MHZ CMOS SMD
OSC XO 20.0000MHZ CMOS SMD
OSCILLATOR 20.0000MHZ CMOS SMD
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Tuhinga
2025/01/17
2025/02/21
2025/02/28
2024/12/30
KC3225K22.5792C1GE00KYOCERA AVX |
Maha*
|
Uara whaainga (USD)
|