Maori
| Tau Wae: | ABM11W-38.4000MHZ-4-K1Z-T3 |
|---|---|
| Kaihanga / Waitohu: | Abracon |
| Tuhinga o mua: | CRYSTAL 38.4000MHZ 4PF SMD |
| Ngā Rauemi: |
|
| Wana RoH: | |
| Te utu: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Te Ara Tuhi: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Vahevahe: |
Ship From: Hong Kong
Nga tukunga o te RFQ Online: Whakautu Tere, He pai ake nga utu!
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Momo | MHz Crystal |
| Rahi / Rahi | 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm) |
| Raupapa | ABM11W |
| Ratonga | - |
| Paa / Case | 4-SMD, No Lead |
| Pūhera | Tape & Reel (TR) |
| Tae Mahi | -40°C ~ 125°C |
| Aratau Mahi | Fundamental |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Momo Tae | Surface Mount |
| Whakanui i te kaha | 4pF |
| Teitei - Tae (Max) | 0.020" (0.50mm) |
| Te Manawanui Toa | ±10ppm |
| Te Tautanga Mahinga | ±50ppm |
| Rautanga | 38.4 MHz |
| ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) | 60 Ohms |




CRYSTAL 38.4000MHZ 4PF SMD
CRYSTAL 38.4000MHZ 4PF SMD
CRYSTAL 38.4000MHZ 6PF SMD
CRYSTAL 38.4000MHZ 6PF SMD
CRYSTAL 38.4000MHZ 6PF SMD
CRYSTAL 38.4000MHZ 6PF SMD
CRYSTAL 38.4000MHZ 6PF SMD
CRYSTAL 38.0000MHZ 8PF SMD
CRYSTAL 38.0000MHZ 8PF SMD
CRYSTAL 38.4000MHZ 4PF SMD
CRYSTAL 38.4000MHZ 4PF SMD
CRYSTAL 38.4000MHZ 6PF SMD
CRYSTAL 38.4000MHZ 4PF SMD
CRYSTAL 38.4000MHZ 4PF SMD
CRYSTAL 38.4000MHZ 6PF SMD
CRYSTAL 38.4000MHZ 4PF SMD
CRYSTAL 38.0000MHZ 8PF SMD
CRYSTAL 38.0000MHZ 8PF SMD
CRYSTAL 38.4000MHZ 6PF SMD
CRYSTAL 38.4000MHZ 7PF SMD
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Tuhinga
2024/09/18
2024/04/10
2025/01/22
2025/02/25
ABM11W-38.4000MHZ-4-K1Z-T3Abracon LLC |
Maha*
|
Uara whaainga (USD)
|