Maori
| Tau Wae: | AMPMAEA-75.0000T3 |
|---|---|
| Kaihanga / Waitohu: | Abracon |
| Tuhinga o mua: | MEMS OSC XO 75.0000MHZ CMOS SMD |
| Ngā Rauemi: |
|
| Wana RoH: | |
| Te utu: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Te Ara Tuhi: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Vahevahe: |
Ship From: Hong Kong
Nga tukunga o te RFQ Online: Whakautu Tere, He pai ake nga utu!
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Tuhinga o mua | 1.71V ~ 3.63V |
| Momo | XO (Standard) |
| Rahi / Rahi | 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm) |
| Raupapa | AMPM |
| Ratonga | - |
| Paa / Case | 4-SMD, No Lead |
| Pūhera | Tape & Reel (TR) |
| Whakaputa | CMOS |
| Tae Mahi | -20°C ~ 70°C |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Momo Tae | Surface Mount |
| Teitei - Tae (Max) | 0.035" (0.89mm) |
| Mahinga | Enable/Disable |
| Te Tautanga Mahinga | ±50ppm |
| Rautanga | 75 MHz |
| Tae - Whakaaetanga (Max) | 1.3mA (Typ) |
| Tae - Whakaaetanga (Muku) (Max) | - |
| Kaitautoko Ake | MEMS |
| Ko te Tae Pounamu Katoa (APR) | - |




MEMS OSC XO 70.0000MHZ CMOS SMD
MEMS OSC XO 75.0000MHZ CMOS SMD
MEMS OSC XO 72.0000MHZ CMOS SMD
MEMS OSC XO 8.1920MHZ CMOS SMD
MEMS OSC XO 8.0000MHZ CMOS SMD
MEMS OSC XO 74.2500MHZ CMOS SMD
MEMS OSC XO 8.1920MHZ CMOS SMD
MEMS OSC XO 72.0000MHZ CMOS SMD
MEMS OSC XO 70.0000MHZ CMOS SMD
MEMS OSC XO 80.0000MHZ CMOS SMD
MEMS OSC XO 80.0000MHZ CMOS SMD
MEMS OSC XO 8.0000MHZ CMOS SMD
MEMS OSC XO 74.2500MHZ CMOS SMD
MEMS OSC XO 8.1920MHZ CMOS SMD
MEMS OSC XO 74.2500MHZ CMOS SMD
MEMS OSC XO 75.0000MHZ CMOS SMD
MEMS OSC XO 72.0000MHZ CMOS SMD
MEMS OSC XO 8.0000MHZ CMOS SMD
MEMS OSC XO 1.0000MHZ CMOS SMD
MEMS OSC XO 80.0000MHZ CMOS SMD
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Tuhinga
2025/08/4
2024/12/30
2025/03/30
2025/02/28
AMPMAEA-75.0000T3Abracon LLC |
Maha*
|
Uara whaainga (USD)
|