Maori
| Tau Wae: | AMPMAGC-3.6864T |
|---|---|
| Kaihanga / Waitohu: | Abracon |
| Tuhinga o mua: | MEMS OSC XO 3.6864MHZ CMOS SMD |
| Ngā Rauemi: |
|
| Wana RoH: | |
| Te utu: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Te Ara Tuhi: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Vahevahe: |
Ship From: Hong Kong
| Maha | Utu Tau |
|---|---|
| 1+ | $2.011 |
| 200+ | $0.7781 |
| 500+ | $0.7507 |
| 1000+ | $0.7377 |
Nga tukunga o te RFQ Online: Whakautu Tere, He pai ake nga utu!
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Tuhinga o mua | 1.71V ~ 3.63V |
| Momo | XO (Standard) |
| Rahi / Rahi | 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm) |
| Raupapa | AMPM |
| Ratonga | - |
| Paa / Case | 4-SMD, No Lead |
| Pūhera | Tape & Reel (TR) |
| Whakaputa | CMOS |
| Tae Mahi | -40°C ~ 85°C |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Momo Tae | Surface Mount |
| Teitei - Tae (Max) | 0.035" (0.89mm) |
| Mahinga | Enable/Disable |
| Te Tautanga Mahinga | ±50ppm |
| Rautanga | 3.6864 MHz |
| Tae - Whakaaetanga (Max) | 1.3mA (Typ) |
| Tae - Whakaaetanga (Muku) (Max) | - |
| Kaitautoko Ake | MEMS |
| Ko te Tae Pounamu Katoa (APR) | - |




MEMS OSC XO 29.4912MHZ CMOS SMD
MEMS OSC XO 3.5700MHZ CMOS SMD
MEMS OSC XO 29.4912MHZ CMOS SMD
MEMS OSC XO 3.5700MHZ CMOS SMD
MEMS OSC XO 3.6864MHZ CMOS SMD
MEMS OSC XO 31.2500MHZ CMOS SMD
MEMS OSC XO 30.0000MHZ CMOS SMD
MEMS OSC XO 30.0000MHZ CMOS SMD
MEMS OSC XO 31.2500MHZ CMOS SMD
MEMS OSC XO 32.0000MHZ CMOS SMD
MEMS OSC XO 32.0000MHZ CMOS SMD
MEMS OSC XO 29.5000MHZ CMOS SMD
MEMS OSC XO 31.2500MHZ CMOS SMD
MEMS OSC XO 3.5700MHZ CMOS SMD
MEMS OSC XO 30.0000MHZ CMOS SMD
MEMS OSC XO 3.6864MHZ CMOS SMD
MEMS OSC XO 32.0000MHZ CMOS SMD
MEMS OSC XO 29.5000MHZ CMOS SMD
MEMS OSC XO 29.5000MHZ CMOS SMD
MEMS OSC XO 29.4912MHZ CMOS SMD
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Tuhinga
2025/02/10
2025/01/17
2024/06/19
2025/01/20
AMPMAGC-3.6864TAbracon LLC |
Maha*
|
Uara whaainga (USD)
|