Maori
| Tau Wae: | AMPMDEC-35.3280T |
|---|---|
| Kaihanga / Waitohu: | Abracon |
| Tuhinga o mua: | MEMS OSC XO 35.3280MHZ CMOS SMD |
| Ngā Rauemi: |
|
| Wana RoH: | |
| Te utu: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Te Ara Tuhi: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Vahevahe: |
Ship From: Hong Kong
Nga tukunga o te RFQ Online: Whakautu Tere, He pai ake nga utu!
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Tuhinga o mua | 1.71V ~ 3.63V |
| Momo | XO (Standard) |
| Rahi / Rahi | 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) |
| Raupapa | AMPM |
| Ratonga | - |
| Paa / Case | 4-SMD, No Lead |
| Pūhera | Tape & Reel (TR) |
| Whakaputa | CMOS |
| Tae Mahi | -20°C ~ 70°C |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Momo Tae | Surface Mount |
| Teitei - Tae (Max) | 0.035" (0.89mm) |
| Mahinga | Enable/Disable |
| Te Tautanga Mahinga | ±50ppm |
| Rautanga | 35.328 MHz |
| Tae - Whakaaetanga (Max) | 1.3mA (Typ) |
| Tae - Whakaaetanga (Muku) (Max) | - |
| Kaitautoko Ake | MEMS |
| Ko te Tae Pounamu Katoa (APR) | - |




MEMS OSC XO 33.3333MHZ CMOS SMD
MEMS OSC XO 37.5000MHZ CMOS SMD
MEMS OSC XO 36.8640MHZ CMOS SMD
MEMS OSC XO 34.0000MHZ CMOS SMD
MEMS OSC XO 36.0000MHZ CMOS SMD
MEMS OSC XO 36.8640MHZ CMOS SMD
MEMS OSC XO 36.0000MHZ CMOS SMD
MEMS OSC XO 37.5000MHZ CMOS SMD
MEMS OSC XO 36.0000MHZ CMOS SMD
MEMS OSC XO 35.3280MHZ CMOS SMD
MEMS OSC XO 35.0000MHZ CMOS SMD
MEMS OSC XO 36.8640MHZ CMOS SMD
MEMS OSC XO 35.3280MHZ CMOS SMD
MEMS OSC XO 33.3333MHZ CMOS SMD
MEMS OSC XO 35.0000MHZ CMOS SMD
MEMS OSC XO 34.0000MHZ CMOS SMD
MEMS OSC XO 37.5000MHZ CMOS SMD
MEMS OSC XO 33.3333MHZ CMOS SMD
MEMS OSC XO 35.0000MHZ CMOS SMD
MEMS OSC XO 34.0000MHZ CMOS SMD
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Tuhinga
2024/04/11
2025/07/2
2024/10/8
2025/01/20
AMPMDEC-35.3280TAbracon LLC |
Maha*
|
Uara whaainga (USD)
|