Maori
| Tau Wae: | AMPMEGD-35.3280T |
|---|---|
| Kaihanga / Waitohu: | Abracon |
| Tuhinga o mua: | MEMS OSC XO 35.3280MHZ CMOS SMD |
| Ngā Rauemi: |
|
| Wana RoH: | |
| Te utu: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Te Ara Tuhi: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Vahevahe: |
Ship From: Hong Kong
Nga tukunga o te RFQ Online: Whakautu Tere, He pai ake nga utu!
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Tuhinga o mua | 1.71V ~ 3.63V |
| Momo | XO (Standard) |
| Rahi / Rahi | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
| Raupapa | AMPM |
| Ratonga | - |
| Paa / Case | 4-VDFN |
| Pūhera | Tape & Reel (TR) |
| Whakaputa | CMOS |
| Tae Mahi | -40°C ~ 85°C |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Momo Tae | Surface Mount |
| Teitei - Tae (Max) | 0.035" (0.90mm) |
| Mahinga | Standby (Power Down) |
| Te Tautanga Mahinga | ±50ppm |
| Rautanga | 35.328 MHz |
| Tae - Whakaaetanga (Max) | 1.3mA (Typ) |
| Tae - Whakaaetanga (Muku) (Max) | 160µA |
| Kaitautoko Ake | MEMS |
| Ko te Tae Pounamu Katoa (APR) | - |




2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Tuhinga
2024/04/13
2025/01/15
2025/07/2
2025/01/2
AMPMEGD-35.3280TAbracon LLC |
Maha*
|
Uara whaainga (USD)
|