Maori
| Tau Wae: | AMPMGGD-16.0000 |
|---|---|
| Kaihanga / Waitohu: | Abracon |
| Tuhinga o mua: | MEMS OSC XO 16.0000MHZ CMOS SMD |
| Ngā Rauemi: |
|
| Wana RoH: | |
| Te utu: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Te Ara Tuhi: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Vahevahe: |
Ship From: Hong Kong
Nga tukunga o te RFQ Online: Whakautu Tere, He pai ake nga utu!
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Tuhinga o mua | 1.71V ~ 3.63V |
| Momo | XO (Standard) |
| Rahi / Rahi | 0.063" L x 0.047" W (1.60mm x 1.20mm) |
| Raupapa | AMPM |
| Ratonga | - |
| Paa / Case | 4-SMD, No Lead |
| Pūhera | Bulk |
| Whakaputa | CMOS |
| Tae Mahi | -40°C ~ 85°C |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Momo Tae | Surface Mount |
| Teitei - Tae (Max) | 0.035" (0.89mm) |
| Mahinga | Standby (Power Down) |
| Te Tautanga Mahinga | ±50ppm |
| Rautanga | 16 MHz |
| Tae - Whakaaetanga (Max) | 1.3mA (Typ) |
| Tae - Whakaaetanga (Muku) (Max) | 160µA |
| Kaitautoko Ake | MEMS |
| Ko te Tae Pounamu Katoa (APR) | - |




MEMS OSC XO 16.3840MHZ CMOS SMD
MEMS OSC XO 15.0000MHZ CMOS SMD
MEMS OSC XO 16.0000MHZ CMOS SMD
MEMS OSC XO 18.0000MHZ CMOS SMD
MEMS OSC XO 14.7456MHZ CMOS SMD
MEMS OSC XO 15.0000MHZ CMOS SMD
MEMS OSC XO 15.3600MHZ CMOS SMD
MEMS OSC XO 14.3182MHZ CMOS SMD
MEMS OSC XO 18.4320MHZ CMOS SMD
MEMS OSC XO 16.0000MHZ CMOS SMD
MEMS OSC XO 16.3840MHZ CMOS SMD
MEMS OSC XO 14.7456MHZ CMOS SMD
MEMS OSC XO 16.3840MHZ CMOS SMD
MEMS OSC XO 15.0000MHZ CMOS SMD
MEMS OSC XO 14.7456MHZ CMOS SMD
MEMS OSC XO 15.3600MHZ CMOS SMD
MEMS OSC XO 18.0000MHZ CMOS SMD
MEMS OSC XO 18.0000MHZ CMOS SMD
MEMS OSC XO 18.4320MHZ CMOS SMD
MEMS OSC XO 15.3600MHZ CMOS SMD
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Tuhinga
2025/01/17
2025/02/21
2025/02/28
2024/12/30
AMPMGGD-16.0000Abracon LLC |
Maha*
|
Uara whaainga (USD)
|