Maori
| Tau Wae: | AX7MCF1-666.0000T |
|---|---|
| Kaihanga / Waitohu: | Abracon |
| Tuhinga o mua: | XTAL OSC XO 666.0000MHZ CML SMD |
| Ngā Rauemi: |
|
| Wana RoH: | |
| Te utu: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Te Ara Tuhi: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Vahevahe: |
Ship From: Hong Kong
| Maha | Utu Tau |
|---|---|
| 1+ | $13.7488 |
| 250+ | $5.3202 |
| 500+ | $5.1339 |
| 1000+ | $5.0409 |
Nga tukunga o te RFQ Online: Whakautu Tere, He pai ake nga utu!
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Tuhinga o mua | 1.8V |
| Momo | XO (Standard) |
| Rahi / Rahi | 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) |
| Raupapa | ClearClock™ AX7 |
| Ratonga | - |
| Paa / Case | 8-SMD, No Lead |
| Pūhera | Tape & Reel (TR) |
| Whakaputa | CML |
| Tae Mahi | -40°C ~ 85°C |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Momo Tae | Surface Mount |
| Teitei - Tae (Max) | 0.075" (1.90mm) |
| Mahinga | Enable/Disable |
| Te Tautanga Mahinga | ±25ppm |
| Rautanga | 666 MHz |
| Tae - Whakaaetanga (Max) | 68mA |
| Tae - Whakaaetanga (Muku) (Max) | 67mA |
| Kaitautoko Ake | Crystal |
| Ko te Tae Pounamu Katoa (APR) | - |




XTAL OSC XO 669.3125MHZ CML SMD
XTAL OSC XO 666.0000MHZ CML SMD
XTAL OSC XO 662.0000MHZ CML SMD
XTAL OSC XO 668.2500MHZ CML SMD
XTAL OSC XO 669.3125MHZ CML SMD
XTAL OSC XO 660.1842MHZ CML SMD
XTAL OSC XO 66.6667MHZ CML SMD
XTAL OSC XO 662.0000MHZ CML SMD
XTAL OSC XO 662.0000MHZ CML SMD
XTAL OSC XO 668.2500MHZ CML SMD
XTAL OSC XO 660.1842MHZ CML SMD
XTAL OSC XO 666.5143MHZ CML SMD
XTAL OSC XO 666.5143MHZ CML SMD
XTAL OSC XO 66.6667MHZ CML SMD
XTAL OSC XO 668.2500MHZ CML SMD
XTAL OSC XO 669.3266MHZ CML SMD
XTAL OSC XO 666.0000MHZ CML SMD
XTAL OSC XO 660.1842MHZ CML SMD
XTAL OSC XO 669.3125MHZ CML SMD
XTAL OSC XO 666.5143MHZ CML SMD
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Tuhinga
2025/02/10
2025/01/17
2024/06/19
2025/01/20
AX7MCF1-666.0000TAbracon LLC |
Maha*
|
Uara whaainga (USD)
|