Maori
| Tau Wae: | AX7PAF4-74.5000T |
|---|---|
| Kaihanga / Waitohu: | Abracon |
| Tuhinga o mua: | XTAL OSC XO 74.5000MHZ LVPECL |
| Ngā Rauemi: |
|
| Wana RoH: | |
| Te utu: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Te Ara Tuhi: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Vahevahe: |
Ship From: Hong Kong
Nga tukunga o te RFQ Online: Whakautu Tere, He pai ake nga utu!
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Tuhinga o mua | 3.3V |
| Momo | XO (Standard) |
| Rahi / Rahi | 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) |
| Raupapa | ClearClock™ AX7 |
| Ratonga | - |
| Paa / Case | 8-SMD, No Lead |
| Pūhera | Tape & Reel (TR) |
| Whakaputa | LVPECL |
| Tae Mahi | -40°C ~ 85°C |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Momo Tae | Surface Mount |
| Teitei - Tae (Max) | 0.075" (1.90mm) |
| Mahinga | Enable/Disable |
| Te Tautanga Mahinga | ±25ppm |
| Rautanga | 74.5 MHz |
| Tae - Whakaaetanga (Max) | 94mA |
| Tae - Whakaaetanga (Muku) (Max) | 86mA |
| Kaitautoko Ake | Crystal |
| Ko te Tae Pounamu Katoa (APR) | - |




XTAL OSC XO 737.2800MHZ LVPECL
XTAL OSC XO 737.2800MHZ LVPECL
XTAL OSC XO 725.0000MHZ LVPECL
XTAL OSC XO 780.0000MHZ LVPECL
XTAL OSC XO 725.0000MHZ LVPECL
XTAL OSC XO 77.7600MHZ LVPECL
XTAL OSC XO 720.0000MHZ LVPECL
XTAL OSC XO 74.5000MHZ LVPECL
XTAL OSC XO 75.0000MHZ LVPECL
XTAL OSC XO 768.0000MHZ LVPECL
XTAL OSC XO 74.5000MHZ LVPECL
XTAL OSC XO 768.0000MHZ LVPECL
XTAL OSC XO 768.0000MHZ LVPECL
XTAL OSC XO 75.0000MHZ LVPECL
XTAL OSC XO 77.7600MHZ LVPECL
XTAL OSC XO 77.7600MHZ LVPECL
XTAL OSC XO 75.0000MHZ LVPECL
XTAL OSC XO 737.2800MHZ LVPECL
XTAL OSC XO 725.0000MHZ LVPECL
XTAL OSC XO 720.0000MHZ LVPECL
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Tuhinga
2025/08/4
2024/12/30
2025/03/30
2025/02/28
AX7PAF4-74.5000TAbracon LLC |
Maha*
|
Uara whaainga (USD)
|