AX7PBF1-983.0400T Image
Ahua pea he kanohi.
Tirohia nga STEP mo nga taipitopito hua.
Abracon LLC AX7PBF1-983.0400T
Tau Wae: AX7PBF1-983.0400T
Kaihanga / Waitohu: Abracon
Tuhinga o mua: XTAL OSC XO 983.0400MHZ LVPECL
Ngā Rauemi:
1.AX7PBF1-983.040.pdf ···
Nga korero taiao
Abracon REACH.pdf
Maha Utu Tau
»
    Huanga hua Uara huanga
    Tuhinga o mua 2.5V
    Momo XO (Standard)
    Rahi / Rahi 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
    Raupapa ClearClock™ AX7
    Ratonga -
    Paa / Case 8-SMD, No Lead
    Pūhera Tape & Reel (TR)
    Whakaputa LVPECL
    Tae Mahi -40°C ~ 85°C
    Huanga hua Uara huanga
    Momo Tae Surface Mount
    Teitei - Tae (Max) 0.075" (1.90mm)
    Mahinga Enable/Disable
    Te Tautanga Mahinga ±25ppm
    Rautanga 983.04 MHz
    Tae - Whakaaetanga (Max) 94mA
    Tae - Whakaaetanga (Muku) (Max) 86mA