Maori
| Tau Wae: | ATS-01G-27-C1-R0 |
|---|---|
| Kaihanga / Waitohu: | Advanced Thermal Solutions, Inc. |
| Tuhinga o mua: | HEATSINK 70X70X12.7MM XCUT |
| Ngā Rauemi: |
|
| Wana RoH: | |
| Te utu: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Te Ara Tuhi: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Vahevahe: |
Ship From: Hong Kong
| Maha | Utu Tau |
|---|---|
| 100+ | $7.4441 |
Nga tukunga o te RFQ Online: Whakautu Tere, He pai ake nga utu!
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Whānui | 2.756' (70.00mm) |
| Momo | Top Mount |
| Resistance Resistance @ Natural | - |
| Te Whakaoho Ngatao @ Te Whakatere Aratuku Ahu | 12.23°C/W @ 100 LFM |
| Hanga | Square, Fins |
| Raupapa | pushPIN™ |
| Te whakakorenga o te mana @ te marangai | - |
| Kua whakakakahuhia te kohinga | Assorted (BGA, LGA, CPU, ASIC...) |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Pūhera | Bulk |
| Rauemi Whakaoti | Blue Anodized |
| Tuhinga | Aluminum |
| Te roa | 2.756' (70.00mm) |
| Te teitei o te ra | 0.500' (12.70mm) |
| Taimana | - |
| Tau hua hua | ATS-01G |
| Haerenga Whakauru | Push Pin |




HEATSINK 60X60X25MM XCUT T412
HEATSINK 70X70X15MM XCUT
HEATSINK 70X70X25MM XCUT
HEATSINK 60X60X20MM XCUT T412
HEATSINK 70X70X10MM XCUT T766
HEATSINK 60X60X20MM XCUT T766
HEATSINK 70X70X20MM XCUT
HEATSINK 70X70X10MM XCUT
HEATSINK 70X70X12.7MM XCUT T412
HEATSINK 70X70X20MM XCUT T766
HEATSINK 70X70X20MM XCUT T412
HEATSINK 70X70X25MM XCUT T766
HEATSINK 70X70X12.7MM XCUT T766
HEATSINK 60X60X15MM XCUT T412
HEATSINK 60X60X25MM XCUT
HEATSINK 70X70X10MM XCUT T412
HEATSINK 60X60X25MM XCUT T766
HEATSINK 60X60X20MM XCUT
HEATSINK 70X70X15MM XCUT T766
HEATSINK 70X70X15MM XCUT T412
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Tuhinga
2025/08/4
2024/12/30
2025/03/30
2025/02/28
ATS-01G-27-C1-R0Advanced Thermal Solutions Inc. |
Maha*
|
Uara whaainga (USD)
|