Maori
| Tau Wae: | ATS-06G-13-C1-R0 |
|---|---|
| Kaihanga / Waitohu: | Advanced Thermal Solutions, Inc. |
| Tuhinga o mua: | HEATSINK 50X50X15MM XCUT |
| Ngā Rauemi: |
|
| Wana RoH: | |
| Te utu: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Te Ara Tuhi: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Vahevahe: |
Ship From: Hong Kong
| Maha | Utu Tau |
|---|---|
| 100+ | $4.3833 |
Nga tukunga o te RFQ Online: Whakautu Tere, He pai ake nga utu!
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Whānui | 1.969" (50.00mm) |
| Momo | Top Mount |
| Resistance Resistance @ Natural | - |
| Te Whakaoho Ngatao @ Te Whakatere Aratuku Ahu | 13.68°C/W @ 100 LFM |
| Hanga | Square, Fins |
| Raupapa | pushPIN™ |
| Te whakakorenga o te mana @ te marangai | - |
| Kua whakakakahuhia te kohinga | Assorted (BGA, LGA, CPU, ASIC...) |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Pūhera | Bulk |
| Rauemi Whakaoti | Blue Anodized |
| Tuhinga | Aluminum |
| Te roa | 1.969" (50.00mm) |
| Te teitei o te ra | 0.590" (15.00mm) |
| Taimana | - |
| Tau hua hua | ATS-06G |
| Haerenga Whakauru | Push Pin |




HEATSINK 60X60X10MM XCUT T412
HEATSINK 60X60X25MM XCUT T766
HEATSINK 60X60X15MM XCUT T766
HEATSINK 54X54X20MM XCUT T412
HEATSINK 60X60X15MM XCUT
HEATSINK 54X54X25MM XCUT T766
HEATSINK 60X60X20MM XCUT T412
HEATSINK 60X60X10MM XCUT
HEATSINK 54X54X20MM XCUT
HEATSINK 54X54X20MM XCUT T766
HEATSINK 50X50X15MM XCUT T412
HEATSINK 60X60X20MM XCUT
HEATSINK 54X54X25MM XCUT T412
HEATSINK 60X60X20MM XCUT T766
HEATSINK 60X60X25MM XCUT
HEATSINK 54X54X25MM XCUT
HEATSINK 54X54X15MM XCUT T412
HEATSINK 50X50X15MM XCUT T766
HEATSINK 60X60X10MM XCUT T766
HEATSINK 60X60X15MM XCUT T412
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Tuhinga
2024/04/13
2025/01/15
2025/07/2
2025/01/2
ATS-06G-13-C1-R0Advanced Thermal Solutions Inc. |
Maha*
|
Uara whaainga (USD)
|