Maori
| Tau Wae: | ATS-15B-03-C3-R0 |
|---|---|
| Kaihanga / Waitohu: | Advanced Thermal Solutions, Inc. |
| Tuhinga o mua: | HEATSINK 40X40X15MM XCUT T412 |
| Ngā Rauemi: |
|
| Wana RoH: | |
| Te utu: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Te Ara Tuhi: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Vahevahe: |
Ship From: Hong Kong
| Maha | Utu Tau |
|---|---|
| 100+ | $4.4567 |
Nga tukunga o te RFQ Online: Whakautu Tere, He pai ake nga utu!
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Whānui | 1.575" (40.00mm) |
| Momo | Top Mount |
| Resistance Resistance @ Natural | - |
| Te Whakaoho Ngatao @ Te Whakatere Aratuku Ahu | 15.97°C/W @ 100 LFM |
| Hanga | Square, Fins |
| Raupapa | pushPIN™ |
| Te whakakorenga o te mana @ te marangai | - |
| Kua whakakakahuhia te kohinga | Assorted (BGA, LGA, CPU, ASIC...) |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Pūhera | Bulk |
| Rauemi Whakaoti | Blue Anodized |
| Tuhinga | Aluminum |
| Te roa | 1.575" (40.00mm) |
| Te teitei o te ra | 0.590" (15.00mm) |
| Taimana | - |
| Tau hua hua | ATS-15B |
| Haerenga Whakauru | Push Pin |




HEATSINK 45X45X10MM XCUT
HEATSINK 40X40X20MM XCUT T412
HEATSINK 45X45X12.7MM XCUT
HEATSINK 45X45X20MM R-TAB T412
HEATSINK 40X40X20MM XCUT
HEATSINK 40X40X10MM XCUT T412
HEATSINK 45X45X20MM R-TAB T766
HEATSINK 45X45X10MM XCUT T766
HEATSINK 45X45X10MM XCUT T412
HEATSINK 40X40X10MM XCUT T766
HEATSINK 40X40X10MM XCUT
HEATSINK 40X40X25MM XCUT T412
HEATSINK 40X40X12.7MM XCUT T766
HEATSINK 40X40X12.7MM XCUT T412
HEATSINK 40X40X25MM XCUT
HEATSINK 40X40X20MM XCUT T766
HEATSINK 40X40X12.7MM XCUT
HEATSINK 40X40X15MM XCUT
HEATSINK 40X40X25MM XCUT T766
HEATSINK 40X40X15MM XCUT T766
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Tuhinga
2025/08/4
2024/12/30
2025/03/30
2025/02/28
ATS-15B-03-C3-R0Advanced Thermal Solutions Inc. |
Maha*
|
Uara whaainga (USD)
|