Maori
| Tau Wae: | ATS-15H-01-C3-R0 |
|---|---|
| Kaihanga / Waitohu: | Advanced Thermal Solutions, Inc. |
| Tuhinga o mua: | HEATSINK 40X40X10MM XCUT T412 |
| Ngā Rauemi: |
|
| Wana RoH: | |
| Te utu: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Te Ara Tuhi: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Vahevahe: |
Ship From: Hong Kong
| Maha | Utu Tau |
|---|---|
| 100+ | $4.5664 |
Nga tukunga o te RFQ Online: Whakautu Tere, He pai ake nga utu!
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Whānui | 1.575' (40.00mm) |
| Momo | Top Mount |
| Resistance Resistance @ Natural | - |
| Te Whakaoho Ngatao @ Te Whakatere Aratuku Ahu | 22.05°C/W @ 100 LFM |
| Hanga | Square, Fins |
| Raupapa | pushPIN™ |
| Te whakakorenga o te mana @ te marangai | - |
| Kua whakakakahuhia te kohinga | Assorted (BGA, LGA, CPU, ASIC...) |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Pūhera | Bulk |
| Rauemi Whakaoti | Blue Anodized |
| Tuhinga | Aluminum |
| Te roa | 1.575' (40.00mm) |
| Te teitei o te ra | 0.394' (10.00mm) |
| Taimana | - |
| Tau hua hua | ATS-15H |
| Haerenga Whakauru | Push Pin |




HEATSINK 40X40X20MM XCUT T766
HEATSINK 40X40X25MM XCUT
HEATSINK 40X40X10MM XCUT
HEATSINK 40X40X15MM XCUT T412
HEATSINK 45X45X10MM R-TAB T412
HEATSINK 40X40X12.7MM XCUT T766
HEATSINK 40X40X20MM XCUT
HEATSINK 45X45X10MM R-TAB T766
HEATSINK 45X45X15MM R-TAB T412
HEATSINK 45X45X15MM R-TAB T766
HEATSINK 40X40X12.7MM XCUT
HEATSINK 40X40X10MM XCUT T766
HEATSINK 45X45X15MM R-TAB
HEATSINK 40X40X12.7MM XCUT T412
HEATSINK 45X45X20MM R-TAB T766
HEATSINK 40X40X20MM XCUT T412
HEATSINK 45X45X20MM R-TAB T412
HEATSINK 40X40X15MM XCUT T766
HEATSINK 45X45X20MM R-TAB
HEATSINK 40X40X15MM XCUT
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Tuhinga
2024/09/18
2024/04/10
2025/01/22
2025/02/25
ATS-15H-01-C3-R0Advanced Thermal Solutions Inc. |
Maha*
|
Uara whaainga (USD)
|