Maori
| Tau Wae: | ATS-17G-201-C3-R0 |
|---|---|
| Kaihanga / Waitohu: | Advanced Thermal Solutions, Inc. |
| Tuhinga o mua: | HEATSINK 50X50X12MM XCUT T412 |
| Ngā Rauemi: |
|
| Wana RoH: | |
| Te utu: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Te Ara Tuhi: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Vahevahe: |
Ship From: Hong Kong
| Maha | Utu Tau |
|---|---|
| 100+ | $4.7764 |
Nga tukunga o te RFQ Online: Whakautu Tere, He pai ake nga utu!
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Whānui | 1.969' (50.00mm) |
| Momo | Top Mount |
| Resistance Resistance @ Natural | - |
| Te Whakaoho Ngatao @ Te Whakatere Aratuku Ahu | 8.29°C/W @ 100 LFM |
| Hanga | Square, Fins |
| Raupapa | pushPIN™ |
| Te whakakorenga o te mana @ te marangai | - |
| Kua whakakakahuhia te kohinga | Assorted (BGA, LGA, CPU, ASIC...) |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Pūhera | Bulk |
| Rauemi Whakaoti | Blue Anodized |
| Tuhinga | Aluminum |
| Te roa | 1.969' (50.00mm) |
| Te teitei o te ra | 0.472' (12.00mm) |
| Taimana | - |
| Tau hua hua | ATS-17G |
| Haerenga Whakauru | Push Pin |




HEATSINK 54X54X10MM XCUT
HEATSINK 54X54X12MM XCUT
HEATSINK 50X50X10MM XCUT T766
HEATSINK 50X50X10MM XCUT T412
HEATSINK 50X50X6MM XCUT T766
HEATSINK 50X50X6MM XCUT T412
HEATSINK 50X50X10MM XCUT
HEATSINK 50X50X12MM XCUT
HEATSINK 50X50X12MM XCUT T766
HEATSINK 60X60X6MM XCUT
HEATSINK 54X54X6MM XCUT
HEATSINK 54X54X25MM XCUT T412
HEATSINK 54X54X25MM XCUT
HEATSINK 54X54X6MM XCUT T766
HEATSINK 54X54X6MM XCUT T412
HEATSINK 54X54X12MM XCUT T766
HEATSINK 54X54X10MM XCUT T412
HEATSINK 54X54X10MM XCUT T766
HEATSINK 54X54X12MM XCUT T412
HEATSINK 54X54X25MM XCUT T766
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Tuhinga
2025/01/27
2025/01/13
2024/05/16
2025/01/15
ATS-17G-201-C3-R0Advanced Thermal Solutions Inc. |
Maha*
|
Uara whaainga (USD)
|