Maori

| Tau Wae: | 0395232820 |
|---|---|
| Kaihanga / Waitohu: | Affinity Medical Technologies - Molex |
| Tuhinga o mua: | TERM BLOCK PLUG 20POS 270DEG 5MM |
| Ngā Rauemi: |
|
| Wana RoH: | |
| Te utu: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Te Ara Tuhi: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Vahevahe: |
Ship From: Hong Kong
| Maha | Utu Tau |
|---|---|
| 252+ | $11.7553 |
Nga tukunga o te RFQ Online: Whakautu Tere, He pai ake nga utu!
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Wiremu Wireka Length | 5mm |
| Waea Wire ranei Range - mm² | - |
| Wireka Wire ranei Range - AWG | 12-26 AWG |
| Pūhiko - UL | 300 V |
| Momo | Plug, Female Sockets |
| Tae - Ngaru | 0.56 Nm (5.0 Lb-In) |
| Kāhua Whakamutunga | Screw - Rising Cage Clamp |
| Raupapa | Eurostyle ESE 39523 |
| Rahi Mata | - |
| Tauranga Tau Taumata | 20 |
| Whakauruhia te Tāurunga Wae | 270° |
| Pana | 0.197' (5.00mm) |
| Pūhera | Bulk |
| Tae Mahi | -40°C ~ 105°C |
| Tau o nga Tauranga | 20 |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Tau o Taumata | 1 |
| Momo Tae | Free Hanging (In-Line) |
| Ko te Whakatau Whakamatau | UL94 V-0 |
| Teitei Whakanoho | 1.020' (25.91mm) |
| Tiaki Ingoa | - |
| Te Poari Whare | Polyamide (PA66), Nylon 6/6 |
| Mahinga Pane | - |
| Ngā āhuatanga | Positions Stamped, Retention Latches (Non-Wire Side) |
| I teie nei - UL | 15 A |
| I teie nei - IEC | - |
| Whakaakona te roa o te Tail | - |
| Whakaaetia te Whakaaetanga Whakamutunga | Gold |
| Whakaaetanga Mea | Phosphor Bronze |
| Tae | Black |
| Tau hua hua | 039523 |




TERM BLOCK PLUG 3POS 270DEG 5MM
TERM BLOCK PLUG 5POS 270DEG 5MM
TERM BLOCK PLUG 23POS 270DEG 5MM
TERM BLOCK PLUG 7POS 270DEG 5MM
TERM BLOCK PLUG 4POS 270DEG 5MM
TERM BLOCK PLUG 2POS 270DEG 5MM
TERM BLOCK PLUG 10POS 270DEG 5MM
TERM BLOCK PLUG 21POS 270DEG 5MM
TERM BLOCK PLUG 13POS 270DEG 5MM
TERM BLOCK PLUG 19POS 270DEG 5MM
TERM BLOCK PLUG 16POS 270DEG 5MM
TERM BLOCK PLUG 18POS 270DEG 5MM
TERM BLOCK PLUG 12POS 270DEG 5MM
TERM BLOCK PLUG 22POS 270DEG 5MM
TERM BLOCK PLUG 14POS 270DEG 5MM
TERM BLOCK PLUG 24POS 270DEG 5MM
TERM BLOCK PLUG 15POS 270DEG 5MM
TERM BLOCK PLUG 17POS 270DEG 5MM
TERM BLOCK PLUG 11POS 270DEG 5MM
TERM BLOCK PLUG 6POS 270DEG 5MM
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Tuhinga






2025/01/27
2025/01/13
2024/05/16
2025/01/15
0395232820Molex |
Maha*
|
Uara whaainga (USD)
|