Maori
| Tau Wae: | 0702871127 |
|---|---|
| Kaihanga / Waitohu: | Affinity Medical Technologies - Molex |
| Tuhinga o mua: | CONN HEADER VERT 62POS 2.54MM |
| Ngā Rauemi: |
|
| Wana RoH: | |
| Te utu: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Te Ara Tuhi: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Vahevahe: |
Ship From: Hong Kong
| Maha | Utu Tau |
|---|---|
| 350+ | $4.5524 |
Nga tukunga o te RFQ Online: Whakautu Tere, He pai ake nga utu!
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Te Whakatau Ngaohiko | - |
| Whakamutunga | Kinked Pin, Solder |
| Kāhua | Board to Board or Cable |
| Te whakaheke | Unshrouded |
| Raupapa | C-Grid 70287 |
| Mokowhitu Haupae - Te Tae | 0.100" (2.54mm) |
| Pitch - Mating | 0.100" (2.54mm) |
| Pūhera | Bulk |
| Te Whakaaranga Whakawhānui Whānui | 0.455" (11.56mm) |
| Tae Mahi | - |
| Tau o nga Rarangi | 2 |
| Te maha o nga Waerenga Kua Whakaritea | All |
| Tau o nga Tauranga | 62 |
| Momo Tae | Through Hole |
| Ko te Whakatau Whakamatau | UL94 V-0 |
| Nga Tae Whakamuri | - |
| Rauemi Whakanoho | Liquid Crystal Polymer (LCP), Glass Filled |
| Teitei Whakanoho | 0.090" (2.29mm) |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Tae Whakanoho | Black |
| Tiaki Ingoa | - |
| Ngā āhuatanga | - |
| Pato Tere | Push-Pull |
| Whakatauranga o naianei (AMPS) | - |
| Momo Hoapā | Male Pin |
| Hoahoa Whakapā | Square |
| Whakaaetanga Mea | Copper Alloy |
| Whakapā mai te roa - Pouaka | 0.125" (3.18mm) |
| Whakaauau te Whakaaetanga - Tae | 0.240" (6.10mm) |
| Whakaaho i te Poari Moti - Pouaka | 74.8µin (1.90µm) |
| Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae | 15.0µin (0.38µm) |
| Whakaoti Whakamutunga - Pouaka | Tin |
| Whakaoti Whakamutunga - Tae | Gold |
| Momo Hononga | Header, Breakaway |
| Tau hua hua | 070287 |
| Nga tono | Automotive, General Purpose, Lighting, Medical, Telecommunications |




CONN HEADER VERT 66POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 60POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 68POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 44POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 46POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 80POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 58POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 76POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 54POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 56POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 52POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 42POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 82POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 78POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 72POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 48POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 64POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 50POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 74POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 70POS 2.54MM
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Tuhinga





2024/06/6
2025/01/24
2025/02/3
2025/01/15
0702871127Molex |
Maha*
|
Uara whaainga (USD)
|