Maori

| Tau Wae: | 0739981323 |
|---|---|
| Kaihanga / Waitohu: | Affinity Medical Technologies - Molex |
| Tuhinga o mua: | CONN RCPT POWER 3POS PCB |
| Ngā Rauemi: | None |
| Wana RoH: | |
| Te utu: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Te Ara Tuhi: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Vahevahe: |
Ship From: Hong Kong
Nga tukunga o te RFQ Online: Whakautu Tere, He pai ake nga utu!
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Te Whakatau Ngaohiko | 500V |
| Whakamutunga | Solder |
| Raupapa | HDM (High Density Metric) 73998 |
| Pana | - |
| Pūhera | Tube |
| Tae Mahi | -55°C ~ 105°C |
| Tau o nga Rarangi | 1 |
| Te maha o nga Waerenga Kua Whakaritea | All |
| Tau o nga Tauranga | 3 |
| Tau o nga Tīwae | - |
| Momo Tae | Through Hole |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Ko te Whakatau Whakamatau | UL94 V-0 |
| Ngā āhuatanga | Stackable |
| Whakatauranga o naianei (AMPS) | 1A |
| Tahora Whakapā, Tikanga | 3 Power |
| Whakaaetia te Poaka Whakaoti | - |
| Whakautu Whakamutunga | - |
| Whakamahi Hononga | - |
| Momo Hononga | Receptacle, Female Blade Sockets |
| Kāhua Hononga | Power |
| Tae | Black |
| Tau hua hua | 073998 |




0739760002
CONN RCPT POWER 3POS PCB
CONN HEADER HDM 144POS PCB
HDM BACKPLANE GUIDE POST 2.5-5.2
CONN RCPT POWER 3POS PCB
HDM BACKPLANE GUIDE POST
BOX ABS BLACK 6.880"L X 4.880"W
CONN HEADER HDM 144POS PCB
BOX ABS ALMOND 6.880"L X 4.880"W
HDM B/P MOD GUIDE POST
CONN HEADER HDM 144POS PCB
ST SOP28
CONN HEADER HDM 144POS PCB
CONN RCPT POWER 3POS PCB
BOX ABS GRAY 6.880"L X 4.880"W
CONN HEADER HDM 144POS PCB
SLOT-1 LOW COST R.M. ASSY (TRAY
CONN HEADER HDM 144POS PCB
CONN RCPT POWER 3POS PCB
CONN HEADER HDM 144POS PCB
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Tuhinga





2024/06/6
2025/01/24
2025/02/3
2025/01/15
0739981323Molex |
Maha*
|
Uara whaainga (USD)
|