Maori

| Tau Wae: | 0982670723 |
|---|---|
| Kaihanga / Waitohu: | Affinity Medical Technologies - Molex |
| Tuhinga o mua: | CABLE FFC 5POS 1.00MM 1.18" |
| Ngā Rauemi: |
|
| Wana RoH: | |
| Te utu: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Te Ara Tuhi: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Vahevahe: |
Ship From: Hong Kong
| Maha | Utu Tau |
|---|---|
| 1000+ | $0.7683 |
Nga tukunga o te RFQ Online: Whakautu Tere, He pai ake nga utu!
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Kāhua Whakamutunga | Top on Both Sides, Backers on Both Sides |
| Raupapa | Premo-Flex 98267 |
| Pana | 0.039" (1.00mm) |
| Pūhera | Bulk |
| Te maha o nga Kaihautū | 5 |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Te roa - Nga Whakamutunga | 0.157" (4.00mm) |
| Te roa | 1.180" (29.97mm) |
| Momo Tae | FFC, FPC |
| Tau hua hua | 098267 |




CABLE FFC 4POS 1.00MM 10"
CABLE FFC 5POS 1.00MM 5"
CABLE FFC 5POS 1.00MM 3"
CABLE FFC 5POS 1.00MM 1.18"
CABLE FFC 5POS 1.00MM 4"
CABLE FFC 4POS 1.00MM 9"
CABLE FFC 5POS 1.00MM 3"
CABLE FFC 5POS 1.00MM 2"
CABLE FFC 4POS 1.00MM 10"
CABLE FFC 5POS 1.00MM 6"
CABLE FFC 4POS 1.00MM 12"
CABLE FFC 4POS 1.00MM 8"
CABLE FFC 5POS 1.00MM 6"
CABLE FFC 4POS 1.00MM 9"
CABLE FFC 4POS 1.00MM 12"
CABLE FFC 5POS 1.00MM 2"
CABLE FFC 5POS 1.00MM 4"
CABLE FFC 5POS 1.00MM 5"
CABLE FFC 4POS 1.00MM 8"
CABLE FFC 4POS 1.00MM 7"
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Tuhinga
2025/02/11
2025/06/24
2025/02/23
2025/02/27
0982670723Molex |
Maha*
|
Uara whaainga (USD)
|