Maori

| Tau Wae: | 82-24-3423 |
|---|---|
| Kaihanga / Waitohu: | Affinity Medical Technologies - Molex |
| Tuhinga o mua: | CBL RIBN 23COND 0.079 GRAY 100' |
| Ngā Rauemi: |
|
| Wana RoH: | Whakahaerehia te kore utu / RoHS |
| Te utu: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Te Ara Tuhi: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Vahevahe: |
Ship From: Hong Kong
Nga tukunga o te RFQ Online: Whakautu Tere, He pai ake nga utu!
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Waea Wire | 24 AWG |
| Tuhinga | 300V |
| Paeke Paerewa | 1 |
| Te whakangungu | Unshielded |
| Raupapa | 24473 |
| Ripa Ripa | 1.811" (46.00mm) |
| Ripa Ripa | 0.041" (1.04mm) |
| Ratonga | UL E61522 |
| Pana | 0.079" (2.00mm) |
| Tūnga Wāhanga | Obsolete |
| Ētahi Ingoa | 0082243423 0082243423-E 24473-23-100B 82-24-3423-E 82243423 82243423-E |
| Tae Mahi | -20°C ~ 105°C |
| Te maha o nga Kaihautū | 23 |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Taumata Whakaaro Moe (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Te roa | 100.0' (30.48m) |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Lead free / RoHS Compliant |
| Tae Tae | Gray |
| Tae (Whakanui) Nga mea | Poly-Vinyl Chloride (PVC) |
| Te Whakanoho Whakanoho | - |
| Taitohu Whakahaere Tuatahi | Blue |
| Ngā āhuatanga | - |
| Whakaahuatanga Taipitopito | Flat Ribbon Cable Gray 23 Conductors 0.079" (2.00mm) Flat Cable 100.0' (30.48m) |
| Whakahaere Tae | 19 Strands / 36 AWG |
| Rauemi Whakahaere | Copper, Topcoat |
| Momo Tae | Flat Cable |




CBL RIBN 2COND 100RL
CBL RIBN 17COND 0.079 GRAY 100'
CBL RIBN 3COND 0.100 GRAY 100'
CBL RIBN 26COND 0.079 GRAY 100'
CBL RIBN 14COND 0.079 GRAY 100'
CBL RIBN 6COND 0.100 GRAY 100'
CBL RIBN 28COND 0.079 GRAY 100'
CBL RIBN 18COND 0.079 GRAY 100'
CBL RIBN 22COND 0.079 GRAY 100'
CBL RIBN 13COND 0.079 GRAY 100'
CBL RIBN 19COND 0.079 GRAY 100'
CBL RIBN 7COND 0.100 GRAY 100'
CBL RIBN 9COND 0.100 GRAY 100'
CBL RIBN 25COND 0.079 GRAY 100'
CBL RIBN 27COND 0.079 GRAY 100'
CBL RIBN 15COND 0.079 GRAY 100'
CBL RIBN 16COND 0.079 GRAY 100'
CBL RIBN 24COND 0.079 GRAY 100'
CBL RIBN 20COND 0.079 GRAY 100'
CBL RIBN 21COND 0.079 GRAY 100'
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Tuhinga
2024/06/6
2025/01/24
2025/02/3
2025/01/15
82-24-3423Affinity Medical Technologies - a Molex company |
Maha*
|
Uara whaainga (USD)
|