Maori

| Tau Wae: | 1438543-2 |
|---|---|
| Kaihanga / Waitohu: | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Tuhinga o mua: | 18P SMT LAC HDR ASY KEY BE,WHT |
| Ngā Rauemi: |
|
| Wana RoH: | Lead free / RoHs compliant |
| Te utu: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Te Ara Tuhi: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Vahevahe: |
Ship From: Hong Kong
| Maha | Utu Tau |
|---|---|
| 1+ | $2.4702 |
Nga tukunga o te RFQ Online: Whakautu Tere, He pai ake nga utu!
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Te Whakatau Ngaohiko | - |
| Whakamutunga | Solder |
| Kāhua | - |
| Paeke Paerewa | 612 |
| Te whakaheke | Shrouded - 4 Wall |
| Raupapa | - |
| Mokowhitu Haupae - Te Tae | 0.100" (2.54mm) |
| Pitch - Mating | 0.100" (2.54mm) |
| Tūnga Wāhanga | Active |
| Packaging | Tube |
| Te Whakaaranga Whakawhānui Whānui | - |
| Tae Mahi | - |
| Tau o nga Rarangi | 2 |
| Te maha o nga Waerenga Kua Whakaritea | All |
| Tau o nga Tauranga | 18 |
| Momo Tae | Surface Mount |
| Taumata Whakaaro Moe (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Ko te Whakatau Whakamatau | - |
| Nga Tae Whakamuri | - |
| Te Tae Kaituku Taeke | 12 Weeks |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Lead free / RoHS Compliant |
| Rauemi Whakanoho | Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT), Glass Filled |
| Teitei Whakanoho | 0.943" (23.95mm) |
| Tae Whakanoho | Natural |
| Tiaki Ingoa | - |
| Ngā āhuatanga | Solder Retention |
| Pato Tere | Push-Pull |
| Whakaahuatanga Taipitopito | Connector Header Surface Mount 18 position 0.100" (2.54mm) |
| Whakatauranga onamata | - |
| Momo Hoapā | Male Pin |
| Hoahoa Whakapā | Square |
| Whakaaetanga Mea | Brass |
| Whakapā mai te roa - Pouaka | - |
| Whakaauau te Whakaaetanga - Tae | 0.293" (7.45mm) |
| Whakaaho i te Poari Moti - Pouaka | 31.5µin (0.80µm) |
| Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae | 31.5µin (0.80µm) |
| Whakaoti Whakamutunga - Pouaka | Tin |
| Whakaoti Whakamutunga - Tae | Tin |
| Momo Hononga | Header |
| Nga tono | - |




CBL 3POS M12 PLG-VALVE PLUG 1M
CONNECTOR 1438522-1
CONN HEADER R/A 52POS
52 POSITION HYBRID HEADER, 0.64
CABLE 3POS
CONNECTOR 1438583-2
CONNECTOR 1438583-3
CONN HEADER SMD 18POS 2.54MM
CONNECTOR 1438582-4
70 POSITION HYBRID HEADER, 0.64
CONN HEADER 18POS SMT TIN .100
CONNECTOR 1438582-5
CONNECTOR
CONN HEADER R/A 70POS
CONNECTOR 1438522-8
CONNECTOR
CONNECTOR 1438582-3
CONNECTOR 1438582-2
CONN HEADER SMD 18POS 2.54MM
CONNECTOR 1438522-7
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Tuhinga







2024/04/13
2025/01/15
2025/07/2
2025/01/2
1438543-2Agastat Relays / TE Connectivity |
Maha*
|
Uara whaainga (USD)
|