Maori

| Tau Wae: | 284509-6 |
|---|---|
| Kaihanga / Waitohu: | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Tuhinga o mua: | TERM BLOCK PLUG 6POS STR 3.81MM |
| Ngā Rauemi: |
|
| Wana RoH: | Lead free / RoHs compliant |
| Te utu: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Te Ara Tuhi: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Vahevahe: |
Ship From: Hong Kong
| Maha | Utu Tau |
|---|---|
| 1+ | $3.8879 |
Nga tukunga o te RFQ Online: Whakautu Tere, He pai ake nga utu!
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Wiremu Wireka Length | 5-6mm |
| Waea Wire ranei Range - mm² | 0.05-2mm² |
| Wireka Wire ranei Range - AWG | 14-30 AWG |
| Pūhiko - UL | 150V |
| Momo | Plug, Female Sockets |
| Tae - Ngaru | 0.25 Nm (2.2 Lb-In) |
| Kāhua Whakamutunga | Screw - Rising Cage Clamp |
| Paeke Paerewa | 400 |
| Raupapa | Buchanan |
| Rahi Mata | M2 |
| Tauranga Tau Taumata | 6 |
| Whakauruhia te Tāurunga Wae | 180° |
| Pana | 0.150" (3.81mm) |
| Tūnga Wāhanga | Active |
| Packaging | Bulk |
| Tae Mahi | -40°C ~ 110°C |
| Tau o nga Tauranga | 6 |
| Tau o Taumata | 1 |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Momo Tae | Free Hanging (In-Line) |
| Taumata Whakaaro Moe (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Ko te Whakatau Whakamatau | UL94 V-0 |
| Te Tae Kaituku Taeke | 21 Weeks |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Lead free / RoHS Compliant |
| Teitei Whakanoho | 0.437" (11.10mm) |
| Tiaki Ingoa | - |
| Te Poari Whare | Polyamide (PA66), Nylon 6/6 |
| Mahinga Pane | - |
| Ngā āhuatanga | Interlocking (Side) |
| Whakaahuatanga Taipitopito | 6 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.150" (3.81mm) 180° Free Hanging (In-Line) |
| I teie nei - UL | 12A |
| I teie nei - IEC | - |
| Whakaakona te roa o te Tail | - |
| Whakaaetia te Whakaaetanga Whakamutunga | Tin |
| Whakaaetanga Mea | Phosphor Bronze |
| Tae | Green |




TERM BLOCK PLUG 4POS STR 3.81MM
TERM BLOCK PLUG 9POS STR 3.81MM
TERM BLOCK PLUG 3POS STR 3.81MM
TERM BLOCK PLUG 3POS STR 3.81MM
BLADE TORX T6/T8
TERM BLOCK PLUG 8POS STR 3.81MM
TERM BLOCK PLUG 2POS STR 3.5MM
TERM BLOCK PLUG 5POS STR 3.81MM
TERM BLOCK PLUG 3POS STR 3.5MM
TERM BLOCK PLUG 2POS STR 3.81MM
TERM BLOCK PLUG 2POS STR 3.5MM
TERM BLOCK PLUG 9POS STR 3.81MM
TERM BLOCK PLUG 6POS STR 3.81MM
TERM BLOCK PLUG 2POS STR 3.81MM
TERM BLOCK PLUG 9POS STR 3.81MM
TERM BLOCK PLUG 7POS STR 3.81MM
TERM BLOCK PLUG 7POS STR 3.81MM
TERM BLOCK PLUG 5POS STR 3.81MM
TERM BLOCK PLUG 8POS STR 3.81MM
TERM BLOCK PLUG 4POS STR 3.81MM
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Tuhinga





2025/01/27
2025/01/13
2024/05/16
2025/01/15
284509-6Agastat Relays / TE Connectivity |
Maha*
|
Uara whaainga (USD)
|