Maori
| Tau Wae: | 5145275-2 |
|---|---|
| Kaihanga / Waitohu: | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Tuhinga o mua: | CONN NLX FMALE 340POS 0.100 GOLD |
| Ngā Rauemi: |
|
| Wana RoH: | Lead free / RoHs compliant |
| Te utu: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Te Ara Tuhi: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Vahevahe: |
Ship From: Hong Kong
| Maha | Utu Tau |
|---|---|
| 1+ | $20.9261 |
Nga tukunga o te RFQ Online: Whakautu Tere, He pai ake nga utu!
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Whakamutunga | Solder, Staggered |
| Paeke Paerewa | 16 |
| Raupapa | - |
| Pānuitia atu | Dual |
| Pana | 0.100" (2.54mm) |
| Tūnga Wāhanga | Active |
| Packaging | Bulk |
| Ētahi Ingoa | 51452752 A33652 |
| Tae Mahi | 0°C ~ 85°C |
| Tau o nga Rarangi | 2 |
| Te maha o nga Tūnga / Bay / Rarangi | 74; 48; 48 |
| Tau o nga Tauranga | 340 |
| Momo Tae | Through Hole |
| Taumata Whakaaro Moe (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Rauemi - Whakangungu | Thermoplastic |
| Te Tae Kaituku Taeke | 11 Weeks |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Lead free / RoHS Compliant |
| Ira | Female |
| Feature Feature | - |
| Ngā āhuatanga | Board Lock |
| Momo Hoapā | - |
| Whakaaetanga Mea | Phosphor Bronze |
| Whakaaetia te Poaka Whakaoti | 15.0µin (0.38µm) |
| Whakautu Whakamutunga | Gold |
| Tae | Brown |
| Momo Kāri | NLX |
| Kapeke Kaata | 0.062" (1.57mm) |




CONN SMART CARD PUSH-PULL R/A
CONN SIM/SAM CARD PUSH-PUSH R/A
CONN EDGE DUAL FMALE 26POS 0.100
PRINTER CUTTER
CONN AGP FMALE 124POS 0.100 GOLD
CONN SIM/SAM CARD HINGED TYPE R/
SMT CARD RCPT,8 POS, W/ COVER
CONN SMART CARD PUSH-PULL R/A
CONN AGP FMALE 124POS 0.100 GOLD
CONN NLX FMALE 340POS 0.039 GOLD
CONN AGP FMALE 124POS 0.100 GOLD
CONN EDGE DUAL FMALE 26POS 0.100
CONN NLX FMALE 340POS 0.100 GOLD
CONN SIM/SAM CARD HINGED TYPE R/
CONN SIM/SAM CARD PUSH-PUSH R/A
Card Edge Connector, 124 Contact
CONN SMART CARD PUSH-PULL R/A
CONN NLX FMALE 340POS 0.039 GOLD
CONN SMART CARD PUSH-PULL R/A
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Tuhinga







2024/09/18
2024/04/10
2025/01/22
2025/02/25
5145275-2Agastat Relays / TE Connectivity |
Maha*
|
Uara whaainga (USD)
|