Maori
| Tau Wae: | 917353-1 |
|---|---|
| Kaihanga / Waitohu: | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Tuhinga o mua: | CONN HEADER 12POS VERT TIN 6.5MM |
| Ngā Rauemi: |
|
| Wana RoH: | Lead free / RoHs compliant |
| Te utu: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Te Ara Tuhi: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Vahevahe: |
Ship From: Hong Kong
| Maha | Utu Tau |
|---|---|
| 1+ | $3.1215 |
Nga tukunga o te RFQ Online: Whakautu Tere, He pai ake nga utu!
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Te Whakatau Ngaohiko | - |
| Whakamutunga | Kinked Pin, Solder |
| Kāhua | Board to Cable/Wire |
| Paeke Paerewa | 77 |
| Te whakaheke | Shrouded - 4 Wall |
| Raupapa | Power Double Lock |
| Mokowhitu Haupae - Te Tae | 0.256" (6.50mm) |
| Pitch - Mating | 0.256" (6.50mm) |
| Tūnga Wāhanga | Active |
| Packaging | Tray |
| Te Whakaaranga Whakawhānui Whānui | - |
| Ētahi Ingoa | 917353-1-ND 9173531 A106939 |
| Tae Mahi | -30°C ~ 105°C |
| Tau o nga Rarangi | 2 |
| Te maha o nga Waerenga Kua Whakaritea | All |
| Tau o nga Tauranga | 12 |
| Momo Tae | Through Hole |
| Taumata Whakaaro Moe (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Ko te Whakatau Whakamatau | UL94 V-0 |
| Nga Tae Whakamuri | - |
| Te Tae Kaituku Taeke | 11 Weeks |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Lead free / RoHS Compliant |
| Rauemi Whakanoho | Polyamide (PA66), Nylon 6/6 |
| Teitei Whakanoho | 0.575" (14.60mm) |
| Tae Whakanoho | Natural |
| Tiaki Ingoa | - |
| Ngā āhuatanga | Board Guide |
| Pato Tere | Locking Ramp |
| Whakaahuatanga Taipitopito | Connector Header Through Hole 12 position 0.256" (6.50mm) |
| Whakatauranga onamata | Varies by Wire Gauge |
| Momo Hoapā | Tab |
| Hoahoa Whakapā | Rectangular |
| Whakaaetanga Mea | Copper Alloy |
| Whakapā mai te roa - Pouaka | 0.150" (3.81mm) |
| Whakaauau te Whakaaetanga - Tae | - |
| Whakaaho i te Poari Moti - Pouaka | - |
| Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae | - |
| Whakaoti Whakamutunga - Pouaka | Tin |
| Whakaoti Whakamutunga - Tae | Tin |
| Momo Hononga | Header |
| Nga tono | General Purpose |




IC PLL VIDEO GENLOCK 8SOIC
CONN RECEPT 6POS 1.25MM TIN R/A
DC PWR SUPPLY 0-10V 10A/0-20V 5A
AMP POWER D/LOCK PLUG HDR 12P
CONN RECPT 64POS R/A TIN TAB
CONN PLUG HSG 7POS
MINI MLC 7POS PLUG HSG
CONN PLUG HSG 7POS
CONN PLUG 6POS BOTT ENTRY TIN
IC CLOCK GENERATOR LOW EMI 8SOIC
IC CLOCK GENERATOR 8SOIC
CONN RCPT 6POS R/A TIN
1.25 A-F TAB ASY 6P BOTT ENTRY
IC CLK FREQ GEN VID GENLOCK
IC CLK FREQ GEN VID GENLOCK
CONN RCPT HSG 7POS
CONN HEADER R/A 64POS
CONN PLUG HSG 12POS 6.50MM
CONN HEADER VERT 12POS 6.5MM
CONN RCPT HSG 7POS
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Tuhinga






2024/04/13
2025/01/15
2025/07/2
2025/01/2
917353-1Agastat Relays / TE Connectivity |
Maha*
|
Uara whaainga (USD)
|