Maori

| Tau Wae: | HI2301520000G |
|---|---|
| Kaihanga / Waitohu: | Amphenol Anytek |
| Tuhinga o mua: | TERM BLOCK PLUG 23POS STR 5MM |
| Ngā Rauemi: | None |
| Wana RoH: | |
| Te utu: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Te Ara Tuhi: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Vahevahe: |
Ship From: Hong Kong
| Maha | Utu Tau |
|---|---|
| 2000+ | $5.1942 |
Nga tukunga o te RFQ Online: Whakautu Tere, He pai ake nga utu!
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Wiremu Wireka Length | 8-9mm |
| Waea Wire ranei Range - mm² | - |
| Wireka Wire ranei Range - AWG | 12-28 AWG |
| Pūhiko - UL | 300 V |
| Momo | Plug, Female Sockets |
| Tae - Ngaru | - |
| Kāhua Whakamutunga | Screwless - Spring Cage, Tension Clamp |
| Raupapa | HI |
| Rahi Mata | - |
| Tauranga Tau Taumata | 23 |
| Whakauruhia te Tāurunga Wae | 180° |
| Pana | 0.197" (5.00mm) |
| Pūhera | Bulk |
| Tae Mahi | -40°C ~ 115°C |
| Tau o nga Tauranga | 23 |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Tau o Taumata | 1 |
| Momo Tae | Free Hanging (In-Line) |
| Ko te Whakatau Whakamatau | UL94 V-0 |
| Teitei Whakanoho | 0.579" (14.70mm) |
| Tiaki Ingoa | - |
| Te Poari Whare | Thermoplastic |
| Mahinga Pane | - |
| Ngā āhuatanga | Mounting Flange, Retention Latches (Non-Wire Side) |
| I teie nei - UL | 8 A |
| I teie nei - IEC | - |
| Whakaakona te roa o te Tail | - |
| Whakaaetia te Whakaaetanga Whakamutunga | Tin |
| Whakaaetanga Mea | Phosphor Bronze |
| Tae | Green |
| Tau hua hua | HI23 |




TERM BLOCK PLUG 23POS STR 5MM
IC DAC 10BIT A-OUT 64MQFP
TERM BLOCK PLUG 23POS STR 5MM
HI2301E HAIER
30 MSPS, VIDEO ADC
TERM BLOCK PLUG 23POS STR 5MM
TERM BLOCK PLUG 23POS STR 5MM
TERM BLOCK PLUG 23POS STR 5MM
TERM BLOCK PLUG 23POS STR 5MM
IC ADC 8BIT 32MQFP
3-CH, 8-BIT ADC, PROP METHOD
TERM BLOCK PLUG 23POS STR 5MM
HI22220P171R-10 STEWARD
TERM BLOCK PLUG 23POS STR 5MM
ADC, PROPRIETARY METHOD, 8-BIT,
FERRITE BEAD 100 OHM 2220 1LN
TERM BLOCK PLUG 23POS STR 5MM
IC ADC 8BIT 32MQFP
EVALUATION BOARD HI2303
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Tuhinga







2025/01/27
2025/01/13
2024/05/16
2025/01/15
HI2301520000GAmphenol Anytek |
Maha*
|
Uara whaainga (USD)
|