Amphenol Anytek HI2301520000G
Tau Wae: HI2301520000G
Kaihanga / Waitohu: Amphenol Anytek
Tuhinga o mua: TERM BLOCK PLUG 23POS STR 5MM
Ngā Rauemi: None
    Huanga hua Uara huanga
    Wiremu Wireka Length 8-9mm
    Waea Wire ranei Range - mm² -
    Wireka Wire ranei Range - AWG 12-28 AWG
    Pūhiko - UL 300 V
    Momo Plug, Female Sockets
    Tae - Ngaru -
    Kāhua Whakamutunga Screwless - Spring Cage, Tension Clamp
    Raupapa HI
    Rahi Mata -
    Tauranga Tau Taumata 23
    Whakauruhia te Tāurunga Wae 180°
    Pana 0.197" (5.00mm)
    Pūhera Bulk
    Tae Mahi -40°C ~ 115°C
    Tau o nga Tauranga 23
    Huanga hua Uara huanga
    Tau o Taumata 1
    Momo Tae Free Hanging (In-Line)
    Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0
    Teitei Whakanoho 0.579" (14.70mm)
    Tiaki Ingoa -
    Te Poari Whare Thermoplastic
    Mahinga Pane -
    Ngā āhuatanga Mounting Flange, Retention Latches (Non-Wire Side)
    I teie nei - UL 8 A