Maori

| Tau Wae: | TJ0811820000G |
|---|---|
| Kaihanga / Waitohu: | Amphenol Anytek |
| Tuhinga o mua: | TERM BLOCK PLUG 8POS STR 3.5MM |
| Ngā Rauemi: |
|
| Wana RoH: | |
| Te utu: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Te Ara Tuhi: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Vahevahe: |
Ship From: Hong Kong
| Maha | Utu Tau |
|---|---|
| 3080+ | $0.978 |
Nga tukunga o te RFQ Online: Whakautu Tere, He pai ake nga utu!
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Wiremu Wireka Length | 6-7mm |
| Waea Wire ranei Range - mm² | 1.5mm² |
| Wireka Wire ranei Range - AWG | 16-28 AWG |
| Pūhiko - UL | 300 V |
| Putanga - IEC | 300 V |
| Momo | Plug, Female Sockets |
| Tae - Ngaru | - |
| Kāhua Whakamutunga | Screw |
| Raupapa | TJ |
| Rahi Mata | M2 |
| Tauranga Tau Taumata | 8 |
| Whakauruhia te Tāurunga Wae | 180° |
| Pana | 0.138' (3.50mm) |
| Pūhera | Bulk |
| Tae Mahi | -40°C ~ 115°C |
| Tau o nga Tauranga | 8 |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Tau o Taumata | 1 |
| Momo Tae | Free Hanging (In-Line) |
| Ko te Whakatau Whakamatau | UL94 V-0 |
| Teitei Whakanoho | 0.437' (11.10mm) |
| Tiaki Ingoa | - |
| Te Poari Whare | Thermoplastic |
| Mahinga Pane | - |
| Ngā āhuatanga | Mating Flange |
| I teie nei - UL | 10 A |
| I teie nei - IEC | 10.5A |
| Whakaakona te roa o te Tail | - |
| Whakaaetia te Whakaaetanga Whakamutunga | Tin |
| Whakaaetanga Mea | Phosphor Bronze |
| Tae | Gray |
| Tau hua hua | TJ08 |




2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Tuhinga






2024/04/13
2025/01/15
2025/07/2
2025/01/2
TJ0811820000GAmphenol Anytek |
Maha*
|
Uara whaainga (USD)
|