Amphenol ICC (Commercial Products) FCC17A15PB400
Tau Wae: FCC17A15PB400
Kaihanga / Waitohu: Amphenol Aorora
Tuhinga o mua: CONN D-SUB PLUG 15POS R/A SLDR
Ngā Rauemi:
1.FCC17A15PB400.pdf ···
PCN ObsenSencence / Eol
FCC - End of Life 14/OCT/2021.pdf
Wana RoH: Lead free / RoHs compliant
Ship From: Hong Kong
Tikina nga utu iti rawa ma te uiui
    Huanga hua Uara huanga
    Waea Wire -
    Te Whakatau Ngaohiko 200V
    Whakamutunga Solder
    Rahi Rahi, Tahora Hononga 2 (DA, A)
    Rauemi Tae, Whakaoti Steel, Tin Plated
    Raupapa FCC17
    Pūhera Bulk
    Tae Mahi -40°C ~ 85°C
    Tau o nga Rarangi 2
    Tau o nga Tauranga 15
    Momo Tae Through Hole, Right Angle
    Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0
    Tiaki Ingoa -
    Feature Feature Housing/Shell (4-40)
    Huanga hua Uara huanga
    Ngā āhuatanga Board Lock, Filter, Grounding Indents
    Rauemi Dielectric Thermoplastic
    Whakatauranga o naianei (AMPS) 5A
    Momo Hoapā Signal
    Whakaaetanga Mea Phosphor Bronze
    Puka Puka Whakapā Machined
    Whakaaetia te Poaka Whakaoti 15.0µin (0.38µm)
    Whakautu Whakamutunga Gold
    Momo Hononga Plug, Male Pins
    Kāhua Hononga D-Sub
    Tae Black
    Tau hua hua FCC17A15
    Te Whakauru Backset 0.405" (10.29mm)