Maori

| Tau Wae: | FCC17A15PB400 |
|---|---|
| Kaihanga / Waitohu: | Amphenol Aorora |
| Tuhinga o mua: | CONN D-SUB PLUG 15POS R/A SLDR |
| Ngā Rauemi: |
|
| Wana RoH: | Lead free / RoHs compliant |
| Te utu: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Te Ara Tuhi: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Vahevahe: |
Ship From: Hong Kong
Nga tukunga o te RFQ Online: Whakautu Tere, He pai ake nga utu!
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Waea Wire | - |
| Te Whakatau Ngaohiko | 200V |
| Whakamutunga | Solder |
| Rahi Rahi, Tahora Hononga | 2 (DA, A) |
| Rauemi Tae, Whakaoti | Steel, Tin Plated |
| Raupapa | FCC17 |
| Pūhera | Bulk |
| Tae Mahi | -40°C ~ 85°C |
| Tau o nga Rarangi | 2 |
| Tau o nga Tauranga | 15 |
| Momo Tae | Through Hole, Right Angle |
| Ko te Whakatau Whakamatau | UL94 V-0 |
| Tiaki Ingoa | - |
| Feature Feature | Housing/Shell (4-40) |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Ngā āhuatanga | Board Lock, Filter, Grounding Indents |
| Rauemi Dielectric | Thermoplastic |
| Whakatauranga o naianei (AMPS) | 5A |
| Momo Hoapā | Signal |
| Whakaaetanga Mea | Phosphor Bronze |
| Puka Puka Whakapā | Machined |
| Whakaaetia te Poaka Whakaoti | 15.0µin (0.38µm) |
| Whakautu Whakamutunga | Gold |
| Momo Hononga | Plug, Male Pins |
| Kāhua Hononga | D-Sub |
| Tae | Black |
| Tau hua hua | FCC17A15 |
| Te Whakauru Backset | 0.405" (10.29mm) |




CONN D-SUB PLUG 15POS R/A SLDR
CONN D-SUB PLUG 15POS R/A SLDR
CONN D-SUB PLUG 15POS R/A SLDR
CONN D-SUB PLUG 15POS R/A SLDR
CONN D-SUB PLUG 15POS R/A SLDR
CONN D-SUB PLUG 15POS R/A SLDR
CONN D-SUB PLUG 15POS R/A SLDR
CONN D-SUB PLUG 15POS R/A SLDR
CONN D-SUB PLUG 15POS R/A SLDR
CONN D-SUB PLUG 15POS R/A SLDR
CONN D-SUB PLUG 15POS R/A SLDR
CONN D-SUB PLUG 15POS R/A SLDR
CONN D-SUB PLUG 15POS R/A SLDR
CONN D-SUB PLUG 15POS R/A SLDR
CONN D-SUB PLUG 15POS R/A SLDR
CONN D-SUB PLUG 15POS R/A SLDR
CONN D-SUB PLUG 15POS R/A SLDR
CONN D-SUB PLUG 15POS R/A SLDR
CONN D-SUB PLUG 15POS R/A SLDR
CONN D-SUB PLUG 15POS R/A SLDR
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Tuhinga







2025/01/27
2025/01/13
2024/05/16
2025/01/15
FCC17A15PB400Amphenol ICC (Commercial Products) |
Maha*
|
Uara whaainga (USD)
|