Maori
| Tau Wae: | 68031-236 |
|---|---|
| Kaihanga / Waitohu: | Amphenol Aorora |
| Tuhinga o mua: | CONN HEADER VERT 36POS 2.54MM |
| Ngā Rauemi: |
|
| Wana RoH: | Lead free / RoHs compliant |
| Te utu: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Te Ara Tuhi: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Vahevahe: |
Ship From: Hong Kong
Nga tukunga o te RFQ Online: Whakautu Tere, He pai ake nga utu!
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Te Whakatau Ngaohiko | 110V |
| Whakamutunga | Solder |
| Kāhua | Board to Board |
| Te whakaheke | Unshrouded |
| Raupapa | BERGSTIK® II |
| Mokowhitu Haupae - Te Tae | - |
| Pitch - Mating | 0.100' (2.54mm) |
| Pūhera | Bulk |
| Te Whakaaranga Whakawhānui Whānui | 0.513' (13.03mm) |
| Tae Mahi | - |
| Tau o nga Rarangi | 1 |
| Te maha o nga Waerenga Kua Whakaritea | All |
| Tau o nga Tauranga | 36 |
| Momo Tae | Through Hole |
| Ko te Whakatau Whakamatau | UL94 V-0 |
| Nga Tae Whakamuri | - |
| Rauemi Whakanoho | - |
| Teitei Whakanoho | 0.100' (2.54mm) |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Tae Whakanoho | Black |
| Tiaki Ingoa | - |
| Ngā āhuatanga | - |
| Pato Tere | Push-Pull |
| Whakatauranga o naianei (AMPS) | 5A |
| Momo Hoapā | Male Pin |
| Hoahoa Whakapā | Square |
| Whakaaetanga Mea | Phosphor Bronze |
| Whakapā mai te roa - Pouaka | 0.183' (4.65mm) |
| Whakaauau te Whakaaetanga - Tae | 0.230' (5.84mm) |
| Whakaaho i te Poari Moti - Pouaka | - |
| Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae | 15.0µin (0.38µm) |
| Whakaoti Whakamutunga - Pouaka | - |
| Whakaoti Whakamutunga - Tae | Gold or Gold, GXT™ |
| Momo Hononga | Header |
| Tau hua hua | 68031 |
| Nga tono | - |




CONN HEADER
BERGSTIK II .100CC DR ST RAIGHT
CONNECTOR,BERGSTIK II-.100CC SR
CONN HEADER VERT 36POS 2.54MM
BERGSTIK II 100CC SR ST-STRAIGHT
BERGSTIK II .100CC DR ST RAIGHT
BERGSTIK II .100CC SR ST-RAIGHT
CONN HEADER VERT 36POS 2.54MM
BERGSTIK II .100CC DR ST RAIGHT
BERGSTIK II .100CC SR ST-RAIGHT
BERGSTIK II .100CC DR ST RAIGHT
BERGSTIK II .100CC DR ST RAIGHT
BERGSTIK UNSHROUDED HEADER
BERGSTIK II .100CC SR ST-RAIGHT
BERGSTIK II .100CC DR ST RAIGHT
BERGSTIK II .100CC SR ST-RAIGHT
BERGSTIK II .100CC DR ST RAIGHT
BERGSTIK II .100CC SR ST-RAIGHT
BERGSTIK II .100CC SR ST-RAIGHT
BERGSTIK II .100CC SR ST-RAIGHT
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Tuhinga






2025/08/4
2024/12/30
2025/03/30
2025/02/28
68031-236Amphenol ICC (FCI) |
Maha*
|
Uara whaainga (USD)
|