Maori

| Tau Wae: | 68648-027 |
|---|---|
| Kaihanga / Waitohu: | Amphenol Aorora |
| Tuhinga o mua: | CONN HEADER VERT 58POS 2.54MM |
| Ngā Rauemi: | None |
| Wana RoH: | Lead free / RoHs compliant |
| Te utu: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Te Ara Tuhi: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Vahevahe: |
Ship From: Hong Kong
| Maha | Utu Tau |
|---|---|
| 400+ | $8.186 |
Nga tukunga o te RFQ Online: Whakautu Tere, He pai ake nga utu!
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Te Whakatau Ngaohiko | - |
| Whakamutunga | Solder |
| Kāhua | Board to Cable/Wire |
| Te whakaheke | Shrouded - 4 Wall |
| Raupapa | - |
| Mokowhitu Haupae - Te Tae | 0.100' (2.54mm) |
| Pitch - Mating | 0.100' (2.54mm) |
| Pūhera | Tray |
| Te Whakaaranga Whakawhānui Whānui | - |
| Tae Mahi | - |
| Tau o nga Rarangi | 2 |
| Te maha o nga Waerenga Kua Whakaritea | All |
| Tau o nga Tauranga | 58 |
| Momo Tae | Through Hole |
| Ko te Whakatau Whakamatau | UL94 V-0 |
| Nga Tae Whakamuri | - |
| Rauemi Whakanoho | Polyester, Glass Filled |
| Teitei Whakanoho | 0.440' (11.18mm) |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Tae Whakanoho | Black |
| Tiaki Ingoa | - |
| Ngā āhuatanga | - |
| Pato Tere | Push-Pull |
| Whakatauranga o naianei (AMPS) | - |
| Momo Hoapā | Male Pin |
| Hoahoa Whakapā | Square |
| Whakaaetanga Mea | Phosphor Bronze Alloy |
| Whakapā mai te roa - Pouaka | 0.130' (3.30mm) |
| Whakaauau te Whakaaetanga - Tae | - |
| Whakaaho i te Poari Moti - Pouaka | - |
| Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae | 30.0µin (0.76µm) |
| Whakaoti Whakamutunga - Pouaka | - |
| Whakaoti Whakamutunga - Tae | Gold or Gold, GXT™ |
| Momo Hononga | Header |
| Tau hua hua | 68648 |
| Nga tono | - |




CONN HEADER VERT 54POS 2.54MM
CUS HDR
CONN HEADER VERT 34POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 32POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 26POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 50POS 2.54MM
CUS HDR
CUS HDR
STRAIGHT HEADER
CONN HEADER VERT 40POS 2.54MM
STRAIGHT HEADER
STRAIGHT HEADER
CONN HEADER VERT 64POS 2.54MM
CUS HDR
CUS HDR
CONN HEADER VERT 60POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 44POS 2.54MM
CUS HDR
CONN HEADER VERT 24POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 38POS 2.54MM
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Tuhinga







2024/09/18
2024/04/10
2025/01/22
2025/02/25
68648-027Amphenol ICC (FCI) |
Maha*
|
Uara whaainga (USD)
|